Tauron Liga: E.Leclerc Moya Radomka Radom – Grot Budowlani Łódź. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W spotkaniu 15. kolejki Tauron Ligi Radomka podejmie Grot Budowlanych. Będzie to starcie drugiej i trzeciej drużyny w tabeli. Relacja na żywo z meczu E.Leclerc Moya Radomka Radom – Grot Budowlani Łódź na Polsatsport.pl.

E.Leclerc Moya Radomka Radom zajmuje drugie miejsce w tabeli, mając 31 punktów na koncie. Podopieczne trenera Riccardo Marchesiego wygrały jedenaście z czternastu dotychczasowych spotkań. Radomianki wygrały cztery ostatnie ligowe mecze (3:1 Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz, 3:2 Grupa Azoty Chemik Police, 3:0 Joker Świecie, 3:2 #VolleyWrocław). Czy utrzymają pozycję wicelidera po starciu z łodziankami?

 

Zobacz także: Kolejna siatkarka opuściła Enea PTPS Piła! Przeniosła się do Chemika Police

 

Grot Budowlani Łódź to trzecia drużyna w tabeli. Ekipa Błażeja Krzyształowicza ma identyczny dorobek punktowy oraz bilans meczów jak rywalki. Ostatnie konfrontacje wygrały bez straty punktu (3:1 Energa MKS Kalisz, 3:0 Joker Świecie, 3:1 Grupa Azoty Chemik Police, 3:1 DPD Legionovia Legionowo). Która z drużyn podtrzyma zwycięską passę?

 

Relacja na żywo z meczu E.Leclerc Moya Radomka Radom – Grot Budowlani Łódź w piątek 8 stycznia od godziny 17.30 na Polsatsport.pl.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze