EBL: Anwil Włocławek - King Szczecin. Transmisja w Polsacie Sport News

Koszykówka
EBL: Anwil Włocławek - King Szczecin. Transmisja w Polsacie Sport News
fot. Cyfrasport
W wieku 35 Maciej Lampe zadebiutuje w Energa Basket Lidze

Transmisja meczu Anwil Włocławek - King Szczecin w Polsacie Sport News od godziny 17:30.

Trener Przemysław Frasunkiewicz debiutancki mecz w Anwilu ma już za sobą - w środę grał w Sopocie z Treflem. Do drużyny ma dołączyć jeszcze niezwykle doświadczony Curtis Jerrells, ale w tym spotkaniu rozgrywający może jeszcze nie zagrać. King rozpoczął transferową ofensywę od trenera Jesusa Ramireza, a ostatnio zdecydował się na podpisanie kontraktu z Maciejem Lampe! Zespół ma wzmocnić jeszcze Amerykanin Zach Thomas.

 

I to właśnie ewentualny występ Macieja Lampego może być najciekawszą historią tego starcia. Doświadczony były reprezentant Polski nigdy nie grał w polskiej ekstraklasie, ale za to był czołowym zawodnikiem właściwie wszędzie, gdzie się tylko pojawiał. W Energa Basket Lidze może pokazać po raz kolejny swoje ogromne umiejętności! W tym spotkaniu będą starali się go zatrzymać zarówno atletyczny Shawn Jones, jak i świetny technicznie Ivica Radic.

 

ZOBACZ TAKŻE: Takiego gracza jak Maciej Lampe dawno w polskiej lidze nie było

 

Gwiazdą Anwilu jest oczywiście Ivan Almeida, który na parkiecie może robić wszystko - zdobywać punkty, asystowywać, zbierać, trafiać w kluczowych momentach. Za jego zatrzymanie może być odpowiedzialny Cleveland Melvin - Amerykanina również stać na efektowną grę. Ciekawe także, czy zespół z Włocławka znajdzie sposób na zatrzymanie bardzo silnego zestawu rozgrywających: Jakub Schenk, Dustin Ware i Tookie Brown. Czy Andrzej Pluta i Rotnei Clarke poradzą sobie z tymi zawodnikami?

 

Transmisja meczu Anwil Włocławek - King Szczecin w Polsacie Sport News od godziny 17:30.

PLK, WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze