Maciej Żurawski gościem Cafe Futbol

Piłka nożna
Maciej Żurawski gościem Cafe Futbol

W niedzielny poranek, kilkanaście godzin po ogłoszeniu wyników Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca Polski 2020 roku kolejne wydanie magazynu Cafe Futbol. Eksperci przeanalizują ostatnie 12 miesięcy w wykonaniu Roberta Lewandowskiego, a także przyjrzą się projektowi "Talent Pro". Gościem Przemysława Iwańczyka będzie Maciej Żurawski. Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W sobotę poznamy najlepszego sportowca 2020 roku w Polsce. Robert Lewandowski wydaje się faworytem, ale trzeba przyznać, że w tym roku konkurencja jest duża. Obok piłkarza Bayernu Monachium trzeba wymienić Bartosza Zmarzlika, Igę Światek czy Jana Błachowicza oraz pamiętać, że lista jest dużo dłuższa.

 

W niedzielę rano będziemy już wiedzieć, kto wygrał w tym roku. Eksperci Cafe Futbol ocenią miejsce, które zajmie "Lewy", a także przeanalizują ostatnie 12 miesięcy w wykonaniu polskiego napastnika. Przypomnijmy, że ten rok był dla kapitana reprezentacji najlepszym w życiu. Wygrał praktycznie wszystko, co się dało i zdaniem większości ekspertów był najlepszym piłkarzem 2020 roku.

 

Zobacz także: Kamil Grosicki wróci do Polski? W grze o napastnika Legia Warszawa i Pogoń Szczecin

 

Ponadto w programie przyjrzymy się projektowi "Talent Pro". W jego ramach grupa trenerów oraz ekspertów od przygotowania mentalnego, żywieniowego itp. obejmuje opieką kilkudziesięciu najbardziej uzdolnionych zawodników z trzech roczników. Kolejne zgrupowanie odbędzie się w dniach 11-20 stycznia w Hiszpanii.

 

W dogrywce sprawdzimy, jak przebiegają przedsezonowe przygotowania klubów Ekstraklasy do nadchodzącej rundy wiosennej. Program poprowadzi Przemysław Iwańczyk, gościem będzie Maciej Żurawski. Nie zabraknie naszych ekspertów Romana Kołtonia, Tomasza Hajty oraz Cezarego Kowalskiego.

 

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od 12.25 na Polsatsport.pl. 

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie