Piękne słowa Kamila Stocha o żonie podczas Gali Mistrzów Sportu. Nazwał ją... aniołem (WIDEO)

Inne
Piękne słowa Kamila Stocha o żonie podczas Gali Mistrzów Sportu. Nazwał ją... aniołem (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Ewa Bilan-Stoch błyszczała na Gali Mistrzów Sportu 2020

Ewa Bilan-Stoch podczas Gali Mistrzów Sportu 2020 pojawiła się na scenie dwukrotnie, odbierając nagrody za Dawida Kubackiego i Kamila Stocha. Prezentowała się zjawiskowo. 33-letni skoczek poświęcił jej kilka pięknych słów.

Stoch i jego koledzy z reprezentacji Polski rywalizują obecnie w Titisee-Neustadt. W sobotę "Orzeł z Zębu" wygrał konkurs i kilka godzin później dowiedział się, że zajął trzecie miejsce w Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski 2020 roku. Nagrodę w imieniu 33-latka odebrała jego żona Ewa.

 

ZOBACZ TAKŻE: Robert Lewandowski Sportowcem Roku 2020!

 

- Dostałam polecenie, aby podziękować wszystkim, którzy oddali na niego swój głos, pogratulować wszystkim uhonorowanym i poprosił o jeszcze jedno. Abym w jego imieniu mogła się uśmiechnąć do państwa nie tylko oczami. Dziękuję bardzo - powiedziała na scenie.

 

Chwilę później organizatorzy połączyli się ze Stochem. - Ja jeszcze osobiście chciałbym podziękować jednej osobie. Mianowicie pewnemu aniołowi. (...) Bardzo ci dziękuję Ewuniu za wszystko, kocham cię bardzo i do zobaczenia wkrótce - powiedział.

 

 

Najlepszy w Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski 2020 roku okazał się piłkarz Bayernu Monachium Robert Lewandowski. Na podium znaleźli się także Iga Świątek i właśnie Stoch.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie