ATP w Delray Beach: Hubert Hurkacz - Roberto Quiroz. Relacja i wynik na żywo

Tenis

W ćwierćfinałowy meczu turnieju ATP 250 w Delray Beach Hubert Hurkacz zmierzy się z Roberto Quirozem. Ekwadorczyk jest w wyśmienitej formie, sprawiając niespodziankę i eliminując kilku wyżej rozstawionych tenisistów od niego. Czy najlepszy polski zawodnik przerwie jego świetną passę? Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Tenisista z Ameryki Południowej sprawił nie lada sensację, wygrywając w drugiej rundzie z Ivo Karlovicem 6:2, 6:4. Chorwat jest 148 w rankingu ATP, dlatego mało, kto spodziewał się, że przegra z Ekwadorczykiem, który zamyka trzecią setkę zestawienia. Tym razem Quiroza czeka cięższe zadanie, ponieważ zmierzy się z naszym tenisistą.

35. w rankingu Hurkacz dostał się do ćwierćfinału dzięki wygranej z Danielem Elahim Galanem 6:2, 6:2. Był to pierwszy mecz polskiego tenisisty w tym roku, podczas gdy jego poniedziałkowy rywal rozegrał aż cztery spotkania od początku stycznia. Czy zmęczenie Ekwadorczyka pomoże naszemu zawodnikowi w odniesieniu łatwego zwycięstwa?

Wrocławianin chce udanie rozpocząć zmagania w tym roku, dlatego po turnieju na Florydzie, uda się do Australii. Tam najpierw rozegrane zostaną turnieje ATP, a w lutym rozpocznie się wielkoszlemowy Australian Open.

Relacja i wynik na żywo z meczu Hurkacz – Quiroz od godziny 20:30 na Polsatsport.pl.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze