TAURON Liga: Enea PTPS Piła - #VolleyWrocław. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
TAURON Liga: Enea PTPS Piła - #VolleyWrocław. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP
Mecz między Enea PTPS Piła a #VolleyWrocław zamknie rywalizację 15. kolejki TAURON Ligi.

Na zakończenie 15. kolejki TAURON Ligi zmierzą się ze sobą dwie drużyny z dolnej części tabeli. Do Piły zawita drużyna #VolleyWrocław, która, mimo że ma w dorobku zaledwie dwa zwycięstwa więcej niż rywalki, będzie faworytem poniedziałkowej konfrontacji. Transmisja meczu Enea PTPS Piła - #VolleyWrocław w Polsacie Sport.

Drużyna z Piły jest w dramatycznej sytuacji, bowiem zamyka tabelę TAURON Ligi z zaledwie czterema punktami na koncie. Na domiar złego gospodynie podejdą do poniedziałkowego spotkania w mocno okrojonym składzie. Nie tak dawno outsidera ligi opuściły kluczowe siatkarki m.in Natalia Skrzypkowska i Sonia Kubacka, a ostatnio z funkcji trenera zrezygnował Adam Grabowski. Zastąpił go asystent Damian Zemło.

 

Zobacz także: Kolejna siatkarka opuściła Enea PTPS Piła! Przeniosła się do Chemika Police

 

Mający sześć punktów więcej #VolleyWrocław liczy na powiększenie swojej przewagi nad rywalkami i miejscem spadkowym. Podopieczne Dawida Murka ostatnie spotkanie rozegrały 21 grudnia. Ich rywalem był E.LECLERC MOYA Radomka Radom (2:3).

 

- Czas świąteczny spowodował, że ostatni mecz był dawno. Mimo że zagrałyśmy turniej w Częstochowie, to brakowało nam już tych emocji stricte meczowych. Mieliśmy sporo czasu na spokojne treningi, ale też i na odpoczynek. Teraz przed nami mecz z Piłą, która ostatnio przechodzi ciężki czas. My natomiast mam wrażenie, że wyglądamy coraz lepiej. Mam nadzieję, że wykorzystamy wszystkie te niuanse i przywieziemy bardzo ważne trzy punkty – zapowiedziała Kamila Witkowska, środkowa #VolleyWrocław.

 

Pilanki 30 grudnia zmierzyły się z Polskimi Przetworami Pałac Bydgoszcz. Przegrały 0:3 i w meczu z wrocławiankami zrobią wszystko by dopisać na swoim koncie cenne punkty. Czy im się uda, przekonamy się niebawem.

 

W pierwszym starciu obu ekip #VolleyWrocław zwyciężył 3:1.

 

Transmisja rewanżowego spotkania Enea PTPS Piła - #VolleyWrocław od godz. 20.30 w Polsacie Sport.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze