TAURON Liga: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź. Relacja i wynik na żywo

W poniedziałek jako pierwsze na parkiet wybiegną siatkarki Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz i ŁKS Commercecon Łódź. Faworytem starcia 15.kolejki TAURON Ligi będą podopieczne Michala Maska, które od 14 listopada kroczą zwycięską ścieżką. W poniedziałek będą chciały przedłużyć tę dobrą passę. Relacja i wynik na żywo meczu Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź na Polsatsport.pl.

Drużyna z Bydgoszczy ostatni ligowy mecz rozegrała 30 grudnia, kiedy to bez straty seta pokonała ekipę Enea PTPS Piła. Po meczu z outsiderem trudno jednak wywnioskować czy siatkarki Piotra Mateli osiągnęły już formę, której spodziewano się przy budowaniu zespołu. Na ten moment bydgoszczanki mają jeszcze sporo do udowodnienia. Okazję ku temu będą miały w nadchodzącym meczu.

Gospodynie rozegrały w tym sezonie 14 spotkań, w których uzbierały 15 punktów. Taki dorobek lokuje je na dziewiątej pozycji w tabeli. Łodzianki z 29 "oczkami" na koncie znajdują się tuż za podium.

Przed przerwą świąteczną Łódzkie Wiewióry pewnie pokonały Energę MKS Kalisz 3:0, do Bydgoszczy przybędą z zamiarem przedłużenia passy zwycięstw, która trwa już od 14 listopada.

W pierwszej rundzie podopieczne trenera Maska pokonały Pałac 3:1.

Relacja i wynik na żywo meczu Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.