ATP 250 w Delray Beach: Christian Harisson – Hubert Hurkacz. Relacja i wynik na żywo

Tenis

W pierwszym półfinale turnieju ATP 250 w Delray Beach Hubert Hurkacz zmierzy się z Amerykaninem Christianem Harissonem. Polak jest zdecydowanym faworytem pojedynku. Relacja i wynik na żywo z meczu we wtorek od godziny 21:00 na Polsatsport.pl.

Po zdecydowanej wygranej Hurkacza w ćwierćfinale czas na zmagania w najlepszej czwórki. W poniedziałek wrocławianin pokonał ekwadorskiego tenisistę Roberto Quiroza 6:4, 6:4 i zameldował się w półfinale turnieju. Tutaj przyjdzie mu zmierzyć się z o wiele niżej notowanym tenisistą z USA. Harisson zajmuje 789. miejsce w rankingu ATP, a udział w rozgrywkach na Florydzie wywalczył w kwalifikacjach.

 

Harrisson rozegrał już w tym roku pięć pojedynków, podczas gdy Hurkacz wyszedł na kort zaledwie dwukrotnie. Amerykanin zapewnił sobie udział w półfinale, pokonując Wocha Gianlucę Magera 7:6, 6:4. Jego rywal otwierał drugą setkę rankingu ATP, dlatego Polak musi być w pełni skoncentrowany. Niżej notowany rywal jest w stanie sprawić niespodziankę.

 

Wrocławianin udanie rozpoczyna zmagania w tym roku, jednak bez względu na wynik w turnieju na Florydzie czekają pracowite tygodnie. Po turnieju na Florydzie uda się do Australii. Tam najpierw rozegrane zostaną turnieje ATP, a w lutym rozpocznie się wielkoszlemowy Australian Open.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Christian Harisson – Hubert Hurkacz od godziny 21:00 na Polsatsport.pl.

MB, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze