Maciej Rybus po raz drugi został ojcem. Piłkarz przywitał na świecie syna

Piłka nożna
Maciej Rybus po raz drugi został ojcem. Piłkarz przywitał na świecie syna
fot. Cyfrasport
Maciej Rybus ma powody do radości. Po raz drugi został ojcem.

Reprezentant Polski, który na co dzień występuje w Lokomotiwie Moskwa - Maciej Rybus, doczekał się kolejnego potomka. Rodzina Rybusów powiększyła się 11 stycznia, gdy na świat przyszedł drugi syn piłkarz i jego żony Lany - Adrian. Szczęśliwą informację przekazał klub polskiego obrońcy za pośrednictwem mediów społecznościowych. To samo uczynił nieco później sam zawodnik Lokomotiwu.

Piłkarz pochodzący z Łowicza i rosyjska piękność od ponad dwóch lat tworzą szczęśliwy związek małżeński. Rybus i jego żona Lana są rodzicami Roberta od października 2018 roku, a teraz na świecie przywitali drugiego syna, Adriana. - Gratulujemy Maciejowi i Lanie! Życzymy im zdrowia, szczęścia rodzinnego i pomyślności - czytamy na Twitterze Lokomotiwu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Iwańczyk: Wreszcie Polakom w piłkę grać kazano

 

 

Kilka godzin po tym, jak klub poinformował o szczęśliwym wydarzeniu z życia Rybusa, również sam reprezentant Polski za pośrednictwem Instagrama podzielił się wspaniałą informacją. Łowiczanin opublikował uroczą relację, na której obejmuję dłonią rączkę swojego syna.

 

 

Rybus jest 58-krotnym reprezentantem Polski. Od 2017 roku występuje w Lokomotiwie, do którego przeniósł się z Olympique Lyon za 1,75 mln euro. Niedawno 31-latek przedłużył kontrakt z moskiewskim klubem do końca czerwca 2022 roku. Razem z Lokomotiwem wywalczył mistrzostwo kraju w 2018 roku, a w kolejnym Puchar Rosji i Superpuchar.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze