Niesamowite poświęcenie! Piechocki okupił obronę kontuzją (WIDEO)

Siatkówka
Niesamowite poświęcenie! Piechocki okupił obronę kontuzją (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Kacper Piechocki

Kacper Piechocki był bohaterem jednej z akcji tie-breaka meczu PGE Skry Bełchatów z Asseco Resovią. Libero bełchatowian wskoczył za bandy reklamowe broniąc wręcz niemożliwej do wybronienia piłki. Udało mu się utrzymać ją w grze, a PGE Skrze ostatecznie wygrać akcję.

Asseco Resovia mierzyła się z PGE Skrą w zaległym meczu 12. kolejki Plusligi. Rzeszowianie prowadzili już na wyjeździe 2:0, ale gospodarze zaliczyli fantastyczny powrót do meczu. Zacięta rywalizacja kończyła się tie-breakiem.

 

 

W nim wyrównana walka toczyła się do momentu, w którym Karol Butryn pojawił się na zagrywce. Fantastyczne serwisy siatkarza Asseco Resovii rozbiły gospodarzy z Bełchatowa, którzy stracili trzy punkty z rzędu. PGE Skra mogła i powinna stracić jeszcze jedną akcję, ale wtedy fantastyczną postawą w obronie popisał się Kacper Piechocki.

 

ZOBACZ TAKŻE: Śladami Wilfredo Leona. Reprezentantka otrzymała polskie obywatelstwo

 

Libero PGE Skry popędził za źle przyjętą piłką aż za bandy reklamowe i ryzykując kontuzję, jakimś cudem odbił ją w kierunku kolegów. Chwilę później bełchatowianie dostali szansę na zakończenie akcji na lewym skrzydle, a punkt na 8:10 zdobył Milad Ebadipour.

 

 

Piechocki chwilę po fantastycznej obronie, wrócił na parkiet, wyraźnie utykając. Po opatrzeniu przez klubowych lekarzy, usiadł na ławce rezerwowych. Z tej perspektywy obejrzał ostatecznie porażkę swojej drużyny, która przegrała tie-breaka 11:15, a w cały mecz 2:3.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze