Kłótnia Neymara z piłkarzem OM. "Rodzice nauczyli mnie jak wynosić śmieci"

Piłka nożna
Kłótnia Neymara z piłkarzem OM. "Rodzice nauczyli mnie jak wynosić śmieci"
Fot. PAP
Neymar i Alvaro Gonzalez wciąż pozostają w konflikcie.

Neymar Jr i Alvaro Gonzalez nie przestają się kłócić po meczu Superpucharu Francji wygranym przez PSG. Tym razem pyskówki przeniosły się na serwis Twitter, a piłkarz Olympique Marsylia wprost nazwał Brazylijczyka... śmieciem.

W środowy wieczór Paris Saint-Germain z Neymarem w składzie pokonało 2:1 Olympique Marsylia w finale Superpucharu Francji. Zwycięstwo paryżan zostało odnotowane w mediach, ale znacznie więcej uwagi poświęcono kłótni Brazylijczyka z Alvaro Gonzalezem reprezentującym Olympique, których konflikt toczy się już prawie pół roku.


ZOBACZ TAKŻE: Przełom ws. Arkadiusza Milika. Trwają negocjacje Napoli z Marsylią


Jako pierwszy zaczepki na Twitterze rozpoczął Neymar wrzucając grafikę ze swoją twarzą i pucharem, który wzniósł kilkadziesiąt minut wcześniej. Zdjęcie podpisał "Król, prawda, Alvaro?" odnosząc się do fauli i brudnej gry Gonzaleza, a także starego konfliktu z września 2020 roku, w którym Brazylijczyk oskarżył Hiszpana o rasizm.

 

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Hiszpan wrzucił sugestywne zdjęcie, na którym łapie Neymara za głowę podczas środowego meczu. Piłkarz Olympique dodał opis, w którym napisał: "Rodzice nauczyli mnie jak wynosić śmieci. Na zawsze OM (Olympique Marsylia - przyp. red.).

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Superpuchar Francji pierwszym trofeum Pochettino w PSG. Bramka Neymara


Jeśli ktoś spodziewał się, że na tym się zakończy, to niestety będzie rozczarowany. Dziecinne przepychanki trwały dalej. Neymar w ramach riposty odpowiedział krótko: "Ale zapomnieli Cię nauczyć jak zdobywać tytuły", a Gonzalez wrzucił zdjęcie Pele ze swoimi najcenniejszymi pucharami dopisując "Zawsze w cieniu króla" odnosząc się tym samym do niespełnionych ambicji młodszego z Brazylijczyków, który nie zdobył medalu mistrzostw świata.

 


Neymar nie pozostał dłużny i odpowiedział w tym samym tonie. "A ty jesteś w moim cieniu. Uczyniłem Cię sławnym. Nie ma za co" - rzucił Brazylijczyk. Na tym medialny konflikt się zakończył, a Gonzalez nie odpowiedział na ostatnią zaczepkę.

 

 

Z pewnością jednak odniesie się do niej na murawie, ponieważ już 7 lutego Olympique Marsylia podejmie Paris Saint-Germain w ramach 24. kolejki Ligue 1.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze