Koloseum: O Błachowiczu, menedżerach i powrotach gwiazd boksu

Sporty walki
Koloseum: O Błachowiczu, menedżerach i powrotach gwiazd boksu
fot. Polsat Sport
Przed nami drugi w tym roku magazyn sportów walki Koloseum

Przed nami drugi w tym roku magazyn sportów walki Koloseum. Goście Pauliny Czarnoty-Bojarskiej oraz Łukasza Jurkowskiego porozmawiają między innymi o pracy menedżera w sportach walki, obecności Jana Błachowicza w "10" najlepszych sportowców Polski, a także powrotach gwiazd boksu. Transmisja o 20:15 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Przed kilkoma dniami zapadły rozstrzygnięcia w Plebiscycie PS i Polsatu na Najlepszego Sportowca Polski 2020 roku. Jan Błachowicz, który we wrześniu wywalczył tytuł mistrzowski UFC w wadze półciężkiej, zajął w rankingu 7. lokatę. Czy "Cieszyński Książę" zasłużył na wyższe miejsce? Czy jego sukces został doceniony przez głosujących? O tym Paulina Czarnota-Bojarska oraz Łukasz Jurkowski porozmawiają z gośćmi Koloseum.

 

ZOBACZ TAKŻE: UFC 253: Jan Błachowicz - Dominick Reyes. Skrót walki (WIDEO)

 

W programie pojawią się czołowi menedżerowie opiekujący się gwiazdami MMA: Paweł Kowalik (MMA Cartel), Artur Ostaszewski (Shocker MMA Solutions) oraz Artur Gwóźdź (Artnox Fight Sport). Opowiedzą oni o pracy menedżera w sportach walki. Z kolei Bartłomiej Stachura przedstawi analizę bohaterów walki wieczoru sobotniej gali UFC: Calvina Kattara i Maxa Hollowaya.

 

W części poświęconej pięściarstwu przypomnimy niesamowitą historię pięściarza z Auschwitz - Antoniego Czortka. Porozmawiamy również z Andrzejem Kostyrą i Przemysławem Saletą o zapowiadanych powrotach gwiazd boksu z emerytury. Kilka tygodni temu miała miejsce walka Mike'a Tysona z Royem Jonesem Juniorem. Teraz swój powrót na ring zapowiedział Tomasz Adamek. Co o tym sądzą bokserscy eksperci?

 

Transmisja magazynu sportów walki Koloseum o 20:15 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie