Media: Krzysztof Włodarczyk trafił do więzienia!

Sporty walki
Media: Krzysztof Włodarczyk trafił do więzienia!
fot. Cyfrasport
Krzysztof Włodarczyk

Były mistrz świata w wadze junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (58-4-1, 39 KO) trafił do więzienia, o czym poinformował "Super Express". Jak się okazało, 39-latek miał złamać sądowy zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi.

Włodarczyk od dawna nie walczył w ringu i wszystko wskazuje na to, że minie jeszcze trochę czasu zanim stoczy kolejny pojedynek. Jak podał "Super Express", "Diablo" najbliższe pięć miesięcy spędzi w więzieniu. To kara za złamanie sądowego zakazu poruszania się pojazdami mechanicznymi.

 

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Adamek potwierdził termin powrotu na ring

 

Włodarczyk został kilka miesięcy temu wyznaczony do walki z Tommym McCarthym (17-2, 8 KO) o mistrzostwo Europy. W związku z tym, że trafił do więzienia, wszystkie plany będzie trzeba opóźnić.

 

"Diablo" to były mistrz świata WBC i IBF w wadze junior ciężkiej. W przeszłości walczył między innymi ze Stevem Cunninghamem, Giacobbe Fragomenim, Rachimem Czakijewem, Grigorijem Drozdem, Noelem Gavorem czy Muratem Gassijewem. Ostatni pojedynek stoczył w listopadzie 2019 roku, wygrywając z Taylorem Mabiką.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze