PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Stal Nysa. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Indykpol AZS Olsztyn i Stal Nysa zmierzą się w zaległym meczu 11. kolejki PlusLigi. Obie drużyny rywalizują ze sobą o jak najlepsze miejsce w niezwykle ciasnym dole tabeli, więc kibice mogą spodziewać się zaciętego spotkania. Relacja i wynik na żywo meczu Indykpol AZS Olsztyn - Stal Nysa od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.

Czas na nadrobienie zaległości w PlusLidze, a konkretnie rozegranie meczów, które nie odbyły się z powodu pandemii koronawirusa wśród drużyn "Ligi Mistrzów Świata". Jednym z pozostałych do rozegrania spotkań jest starcie 11. kolejki pomiędzy Indykpolem AZS Olsztyn, a Stalą Nysa. Pojedynek będzie o tyle ciekawszy, że aktualnie oba zespoły dzieli niewielka różnica punktowa, a każde "oczko" zdobyte w tej fazie rozgrywek może zadecydować o miejscu na koniec rundy zasadniczej i ewentualną grę w play-offach. Kogo mogą rzucić do boju szkoleniowcy Stali i Indykpolu?

 

ZOBACZ TAKŻE: Robert Prygiel stracił pracę. Cerrad Enea Czarni Radom z nowym trenerem


Siatkarze Stali przeżyli ostatnio prawdziwe przebudzenie. Na początek roku prawie pokonali VERVĘ Warszawa ORLEN Paliwa, a następnie niespodziewanie rozbili Jastrzębski Węgiel. Do czwartkowego starcia przystąpią w pełni sił i dobrych humorach, a dużą rolę w grze nyskiego zespołu powinien mieć Wassim Ben Tara. 24-letni atakujący jest jednym z odkryć tego sezonu, a trener Krzysztof Stelmach oparł na nim budowę tegorocznego składu. Do tego należy dołożyć dobrą dyspozycję Łukasza Łapszyńskiego, który punktuje na skrzydle i w polu serwisowym.

 

ZOBACZ TAKŻE: Niesamowite poświęcenie! Piechocki okupił obronę kontuzją (WIDEO)


Indykpol AZS Olsztyn również nie jest bezbronny w czwartkowym starciu. Na siatce brylują Damian Schulz i Ruben Schott, a ogromne doświadczenie w PlusLidze wykorzystuje Wojciech Żaliński. Cała trójka powinna wystąpić w czwartek od pierwszej minuty i stanowić o sile swojego zespołu. Nie można przy tym zapomnieć o Jędrzej Gruszczyńskim, który jako libero zabezpiecza tyły i rozgrywa kolejny solidny sezon w swojej karierze.


Relacja i wynik na żywo meczu Indykpol AZS Olsztyn - Stal Nysa od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze