Czy Oscar de la Hoya wróci do ringu? "W jego głowie jest sporo demonów"

Sporty walki
Czy Oscar de la Hoya wróci do ringu? "W jego głowie jest sporo demonów"
Fot. PAP/DPA
Oscar de la Hoya rozważa wznowienie kariery.

- Ja wierzę w jego powrót. De la Hoya trenuje, jest w dobrej formie. Jest to wielka postać i brakuje mu adrenaliny - powiedział w programie "Koloseum" Andrzej Kostyra. Eksperci dyskutowali o potencjalnym powrocie do ringu słynnego Oscara de la Hoyi.

Po raz ostatni w zawodowym boksie Meksykanin wystąpił w 2008 roku. Niewykluczone, że wkrótce po długiej przerwie pojawi się w ringu. 

 

- De la Hoya, który stoczył 230 walk amatorskich i 45 walk zawodowych wyznał dziennikarzowi ESPN, że nigdy nie stoczył pojedynku ulicznego - zaznaczył dziennikarz "Super Expressu". 

 

ZOBACZ TAKŻE: Media: Krzysztof Włodarczyk trafił do więzienia!

 

Z kolei Przemysław Saleta jest przekonany, że 47-letniego de la Hoyę nie stać już na rywalizację z najlepszymi pięściarzami na świecie. 

 

- Uznaję dokonania sportowe de la Hoyi. Uważam, że jest to jeden z tych pięściarzy, którzy mieli w swojej karierze kilka niesprawiedliwych werdyktów. Natomiast nie ma szans z nikim z czołówki w obecnym czasie. A chce walczyć z czołówką. Ileś lat nie boksuje, a do tego ma za sobą kilka odwyków alkoholowych i kokainowych. Demonów w jego głowie jest sporo. Czasami mam wątpliwości, czy łączy się z rzeczywistością - podkreślił ekspert Polsatu Sport. 

 

Całość w poniższym materiale wideo. 

 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie