EBL: Enea Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Koszykówka
EBL: Enea Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. PAP
Enea Astoria Bydgoszcz w 22. kolejce Energa Basket Ligi zmierzy się z HydroTruckiem Radom.

Enea Astoria Bydgoszcz w piątkowym meczu Energa Basket Ligi zmierzy się z HydroTruckiem Radom. Na obwodzie zobaczymy starcia zawodników nastawionych na atak - Corey Sanders sprawdzi możliwości Jabarie Hindsa. Obaj to świetni strzelcy, potrafiący zmieniać oblicze spotkań. Który z nich zaprezentuje się lepiej? Ciekawe też czy Roberts Stumbris zdobędzie tym razem więcej punktów od Tomislava Gabricia. Transmisja meczu Enea Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom w Polsacie Sport Extra.

Drużyna trenera Artura Gronka ostatnio dość pewnie pokonała Legię Warszawa. Nie był to jednak łatwy mecz, ponieważ rywale w końcówce znacznie odrobili straty. Trzeba też pamiętać, że wcześniej bydgoszczanie okazali się lepsi od Polskiego Cukru Toruń. HydroTruck z kolei swój ostatni mecz wygrał w połowie grudnia, a niedawno musiał uznać wyższość Pszczółki Start Lublin.

 

Zobacz także: EBL: Duża niespodzianka. Enea Astoria Bydgoszcz wygrała z Legią Warszawa

 

To z pewnością ważny mecz dla Adriana Boguckiego. W poprzednich rozgrywkach był jednym z najważniejszych graczy drużyny z Radomia. Przed tym sezonem podpisał umowę z Anwilem, ale tam nie radził sobie najlepiej. Po przenosinach do Enea Astorii wszystko się zmieniło, a ostatni mecz, w którym zdobył 20 punktów i 10 zbiórek pokazuje, że stać go na świetne występy. Teraz będzie rywalizował m.in. z Brettem Prahlem, a także z Danilo Ostojiciem.

 

Na obwodzie zobaczymy starcia zawodników nastawionych na atak - Corey Sanders sprawdzi możliwości Jabarie Hindsa. Obaj to świetni strzelcy, potrafiący zmieniać oblicze spotkań. Który z nich zaprezentuje się lepiej? Ciekawe też czy Roberts Stumbris zdobędzie tym razem więcej punktów od Tomislava Gabricia.

 

 

Transmisja spotkania Enea Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom w piątek od godz. 17.30 w Polsacie Sport Extra.

NP, Polsat Sport, plk.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze