Michał Winiarski poprowadzi reprezentację!? "Jest do tego przymierzany i wyraził zgodę"

Siatkówka
Michał Winiarski poprowadzi reprezentację!? "Jest do tego przymierzany i wyraził zgodę"
fot. Cyfrasport
Michał Winiarski już drugi sezon prowadzi drużynę Trefla Gdańsk.

Michał Winiarski już drugi sezon prowadzi drużynę Trefla Gdańsk. Zbiera bardzo dobre opinie kibiców, a jego praca w PlusLidze została dostrzeżona również przez działaczy. Jak poinformował w magazynie #7Strefa prezes PLS Artur Popko, Winiarski dostanie w tym roku szansę poprowadzenia akademickiej reprezentacji Polski siatkarzy.

Na pewno jest trenerskim odkryciem. Myślę, że ma duże perspektywy. W tym roku dostanie szansę poprowadzenia reprezentacji akademickiej. Jest do tego przymierzany i wiem, że wyraził zgodę. Otwiera się przed nim duża siatkówka, jeśli utrzyma taki styl i zaangażowanie. Zawodnicy są bardzo zadowoleni i jest przez nich chwalony. Wszystko ma przed sobą. Był asystentem w Bełchatowie, dostał pracę jako pierwszy trener w Treflu i bardzo dobrze mu to wychodzi – powiedział prezes PLS Artur Popko.

 

Winiarski po zakończeniu bogatej w sukcesy kariery zawodniczej, był drugim trenerem w PGE Skrze Bełchatów. W czerwcu 2019 roku został pierwszym szkoleniowcem Trefla Gdańsk.

ZOBACZ TAKŻE: Puchar Polski siatkarek: Poznaliśmy pary 1/8 finału

 

Przypomnijmy, że ostatnim sukcesem akademickiej reprezentacji Polski siatkarzy był srebrny medal na 30. Letniej Uniwersjadzie Neapol 2019. Trenerem tej drużyny był Paweł Woicki, a jego asystentem Daniel Pliński.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze