Dominik Nowak gościem Cafe Futbol

Piłka nożna
Dominik Nowak gościem Cafe Futbol
fot. Polsat Sport
Transmisja Cafe Futbol od godziny 11 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl.

W najbliższym wydaniu Cafe Futbol gościem Bożydara Iwanowa będzie Dominik Nowak. Z byłym trenerem Miedzi Legnica porozmawiamy w towarzystwie stałych ekspertów Tomasza Hajty, Romana Kołtonia oraz Cezarego Kowalskiego. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W 503. wydaniu Cafe Futbol porozmawiamy o sytuacji w Fortuna 1 Lidze. Przy okazji wizyty trenera Nowaka przyjrzymy się jego pracy w Miedzi Legnica oraz omówimy aktualną sytuację w klubie. 48-letni szkoleniowiec spędził na Górnym Śląsku blisko trzy lata, zaliczając z klubem awans do Ekstraklasy. W sezonie, w którym wrócili do 1.ligi, pożegnał się z posadą.

Nasza kamera udała się także do Polkowic. Tam odwiedziliśmy miejscowy Górnik, który spisuje się ponadprzeciętnie w rozgrywkach II ligi. Drużyna spędza przerwę zimową na fotelu lidera i poważnie myśli o awansie na zaplecze Ekstraklasy. Udaliśmy się także do kopalni, w której pracuje aż trzech piłkarzy pierwszej drużyny. Efekty naszej wizyty w niedzielnym programie.

ZOBACZ TAKŻE: Robert Lewandowski o Juergenie Kloppie: Jest dla mnie jak ojciec, ale i surowy nauczyciel

W programie nie zabraknie także wątków reprezentacyjnych. Na sześć miesięcy przed Euro 2021 pochylimy się nad obsadą polskiej linii obrony. Na kogo może liczyć Jerzy Brzęczek podczas najważniejszej imprezy piłkarskiej w Europie? Z tej okazji porozmawialiśmy z obiecującym obrońcą sc Heerenveen Pawłem Bochniewiczem. 24-latek opowiedział o swoich początkach w Eredivisie oraz podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat gry w Holandii.

Cafe Futbol od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze