Dzień z PlusLigą! Gdzie obejrzeć transmisje niedzielnych meczów?

Siatkówka
Dzień z PlusLigą! Gdzie obejrzeć transmisje niedzielnych meczów?
fot. Cyfrasport
Czy Mariusz Wlazły poprowadzi swój klub do kolejnej wygranej?

W niedzielę kibice siatkówki zobaczą aż trzy spotkania PlusLigi na sportowych antenach Polsatu. Kolejne ligowe punkty postarają się zdobyć między innymi siatkarze Asseco Resovii Rzeszów oraz Vervy Warszawa ORLEN Paliwa. Sprawdźcie plan transmisji niedzielnych meczów PlusLigi.

Jako pierwsi na parkiet wyjdą zawodnicy Asseco Resovii oraz Trefla Gdańsk. Obie drużyny w swoich ostatnich meczach pokonały... PGE Skrę Bełchatów. Gospodarze niedzielnego starcia triumfowali 3:2, a Trefl - 3:1. To drugie spotkanie było szczególnie ważne dla Mariusza Wlazłego, który zmierzył się z drużyną, w której występował przez niemal całą karierę.

 

Transmisja meczu Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk od godziny 14:45 w Polsacie Sport.

 

Następnie GKS Katowice postara się sprawić niespodziankę i urwać punkty Vervie Warszaw ORLEN Paliwa. Gospodarze mają na swoim koncie passę trzech porażek z rzędu, a goście - trzech kolejnych wygranych. Czy drużynie ze Śląska uda się przełamać złą serię? Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się triumfem ekipy ze stolicy - 3:1.

 

Transmisja meczu GKS Katowice - Verva Warszaw ORLEN Paliwa od godziny 17:30 w Polsacie Sport.

 

Na zakończenie siatkarskiego dnia z PlusLigą do akcji wkroczą zawodnicy Czarnych Radom i MKS Będzin, czyli ekip z dolnej części tabeli. W lepszej sytuacji są jednak gospodarze, którzy w 20 meczach zdobyli 19 punktów. Goście mają na swoim koncie sześć oczek w 19 spotkaniach. Czy powiększą swój dorobek w niedzielę?

 

Transmisja meczu Czarni Radom - MKS Będzin od godziny 20:30 w Polsacie Sport.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie