PlusLiga: GKS Katowice - Verva Warszawa. Relacja i wynik na żywo

Verva Warszawa w 21. kolejce PlusLigi zmierzy się na wyjeździe z GKS-em Katowice. Siatkarze ze stolicy mają za sobą serię trzech zwycięstw z rzędu. Ich niedzieli rywale w trzech poprzednich kolejkach nie ugrali nawet seta. Faworyt wydaje się zatem oczywisty. Relacja i wynik na żywo z meczu GKS Katowice - Verva Warszawa od godziny 17.30 na Polsatsport.pl.

Trzy mecze, trzy porażki i 0:9 w setach - to bilans ostatnich ligowych spotkań ekipy z Katowic. Trzeba jednak zaznaczyć, że mierzyła się ona ze Skrą Bełchatów, Jastrzębskim Węglem i ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, a więc czołowymi drużynami PlusLigi.

Dużo lepsze humory dopisują zawodnikom z Warszawy, którzy z trzech poprzednich starć wychodzili zwycięsko. Dwukrotnie jednak mecze kończyli w pięciu setach.

W tabeli zespół ze stolicy zajmuje 4. lokatę i traci cztery oczka do trzeciego Trefla Gdańsk. Katowiczanie są na 9. miejscu, do Vervy tracą sześć punktów. Mają jednak jeden mecz rozegrany mecz mniej.

Na wygraną z Vervą, siatkarze GKS-u czekają już prawie 4 lata. W niedziele faworytami będzie oczywiście zespół Andrei Anastasiego. Czy gospodarze będą w stanie sprawić niespodziankę?

Relacja i wynik na żywo z meczu GKS Katowice - Verva Warszawa od godziny 17.30 na Polsatsport.pl.