Nowy termin gali FEN 32: LOTOS Fight Night

Sporty walki
Nowy termin gali FEN 32: LOTOS Fight Night
fot. FEN
Bohaterem walki wieczoru będzie Mateusz Rębecki (11-1, 6 KO, 4 SUB).

Gala FEN 32: LOTOS Fight Night odbędzie się 20 lutego 2021 roku. Bohaterem walki wieczoru będzie Mateusz Rębecki (11-1, 6 KO, 4 SUB). Wydarzenie odbędzie się w systemie PPV.

Poza „Chińczykiem”, który jest niepokonany w FEN, kibice zobaczą w akcji Szymona Bajora (21-9, 9 KO, 9 SUB). Rzeszowianin podczas gali FEN 30 wygrał przed czasem z Tasillo Lahrem i wciąż marzy o pasie mistrzowskim w kategorii ciężkiej. W derbach zachodniej części pomorza Wojciech Janusz (10-5, 3 KO, 4 SUB) podejmie Marcina Łazarza (12-7, 2 KO, 4 SUB).

Rębecki wraca do klatki po ponad półrocznej przerwie. W 2020 roku mistrz kategorii lekkiej FEN dwukrotnie obronił pas organizacji. „Chińczyk” przed czasem znokautował zarówno Fabiano Silvę de Conceicao oraz Magomeda Magomedova. Wkrótce poznamy jego rywala w kolejnej obronie tytułu mistrzowskiego.


Bajor również stoczył dwa pojedynki w minionym roku. Przed październikową wygraną z Lahrem, poniósł porażkę przez nokaut Oli Thompsonem na gali z numerem 28. 32-letni reprezentant wagi ciężkiej ponownie wejdzie do klatki już 20 lutego.

MM, Informacja Prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie