PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Aluron CMC Warta Zawiercie i Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzą się w zaległym meczu 11. kolejki PlusLigi. Obie ekipy plasują się w czołówce tegorocznej tabeli, ale dla ekipy z Zawiercia to pierwsze spotkanie w tym roku, więc ich forma stoi pod znakiem zapytania. Jak zaprezentują się na tle niepokonanej ZAKSY? Relacja i wynik na żywo meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

Czas na siatkarskie emocje, które tym razem dostarczą nam Aluron CMC Warta Zawiercie i Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Dla obu ekip jest to pierwsze spotkanie w tym sezonie i choć historia starć wskazuje zdecydowanie na kędzierzynian w roli faworytów, to zawiercianie także mają argumenty w walce o pozytywny rezultat.


ZOBACZ TAKŻE: Weronika Centka wraca do Grot Budowlanych Łódź


W ekipie Aluronu zdecydowaną gwiazdą jest Mateusz Malinowski. 28-letni atakujący seryjnie notuje wyśmienite występy i kończy większość spotkań z wręcz wybitnymi zdobyczami punktowymi. Tylko w starciu z PGE Skrą Bełchatów odnotował aż 30 punktów atakując z ponad 64 proc. skutecznością. Dobrze prezentuje się także Piotr Orczyk, który momentami przejmuje na siebie ciężar ataku w drużynie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Poważna deklaracja Wilfredo Leona


Zawodników ZAKSY z kolei nie trzeba chyba już przedstawiać. Każdy fan PlusLigi dobrze wie w jakiej formie są aktualnie Aleksander Śliwka i Kamil Semeniuk. Dodajmy do tego niezłą dyspozycję Jakuba Kochanowskiego oraz rozgrywającego Benjamina Toniuttiego. Nikogo już nie dziwi, że kędzierzynianie są w tym sezonie niepokonani i nie zamierzają szybko przerywać tej serii. Może to właśnie siatkarze Aluronu CMC Warty Zawiercie dokonają tej sztuki? Przekonamy się we wtorek wieczorem.


Relacja i wynik na żywo meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze