Kibice ŁKS Commercecon Łódź wracają na trybuny!

Siatkówka
Kibice ŁKS Commercecon Łódź wracają na trybuny!
fot. Cyfrasport
Kibice ŁKS Commercecon Łódź wracają na trybuny.

ŁKS Commercecon Łódź będzie jednym z organizatorów turnieju w grupie C Ligi Mistrzyń siatkarek. Zawody, w których obok łodzianek wezmą udział drużyny VakifBanku Stambuł, ASPTT Mulhouse i Marica Płowdiw zaplanowano w dniach 2-4 lutego 2021 roku. W tym czasie Łódzkie Wiewióry mogą liczyć na wsparcie kibiców, ale w innym, symbolicznym wymiarze.

Przed podopiecznymi Michala Maska ważna rywalizacja. Starając się o organizację turnieju najbardziej prestiżowych rozgrywek siatkarskich w Europie, klub z Łodzi miał wielką nadzieję, że kibice ŁKS zasiądą na trybunach. I będzie to możliwe, chociaż w innym, symbolicznym wymiarze. Dzięki akcji zorganizowanej przez łódzką drużynę "Zagraj z nami w Lidze Mistrzyń" będą naszym siódmym zawodnikiem.

 

Zobacz także: Liga Mistrzyń: Drugie zwycięstwo siatkarek ŁKS

 

Kibice Łódzkich Wiewiór będą mieli okazję zasiąść na trybunach Sport Areny podczas turnieju Ligi Mistrzyń dzięki swoim kartonowym awatarom. To okazja, aby jak najwięcej fanów było duchem nie tylko przed telewizorami.

 

 

Siatkarki z Łodzi zakończyły pierwszy turniej w grupie C na drugim miejscu. Z bułgarskiego Płowdiw wróciły z jedną porażką i dwoma zwycięstwami. Rywalizację rozpoczęły od porażki 0:3 z głównym kandydatem do trofeum VakifBankiem Stambuł, później wygrały 3:2 z gospodyniami turnieju, a zakończyły imprezę, pokonując 3:0 ASPTT.

NP, Polsat Sport,

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze