MŚ w piłce ręcznej 2021: Islandia - Francja. Relacja i wynik na żywo

Piłka ręczna

W piątkowy wieczór reprezentacja Islandii w piłce ręcznej w meczu drugiej fazy grupowej zmierzy się z drużyną Francji, która jest liderem grupy trzeciej. Relacja i wynik na żywo z meczu Islandia - Francja na Polsatsport.pl.

W pierwszej fazie grupowej reprezentacja Francja pewnie wygrała grupę E, pokonując Norwegię, Austrię oraz Szwajcarię. "Trójkolorowi" udanie rozpoczęli też drugą fazę grupową, zwyciężając w spotkaniu z Algierią 29:26.

 

Gra Francuzów pozostawiała jednak wiele do życzenia. Zawodnicy znad Sekwany długo nie umieli zbudować dużej przewagi. Nawet na kilka minut przed końcem remisowali z Algierią 26:26. Dopiero w samej końcówce zachowali zimną krew i zdobyli trzy bramki, odnosząc zwycięstwo. W kolejnych meczach z pewnością jednak muszą poprawić skuteczność.

 

Teraz ich rywalem będzie Islandia, która udział w mistrzostwach świata w Egipcie rozpoczęła od porażki z Portugalią, a dopiero później pokonała Algierię i Maroko, zajmując drugie miejsce w grupie F. Początek startów w drugiej fazie grupowej nie był udany dla Islandczyków, którzy przegrali ze Szwajcarią 18:20.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Islandia - Francja od godziny 19:00 na Polsatsport.pl.

MB, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze