Taylor Sander wraca do formy! Kapitalne akcje w meczu przeciwko GKS (WIDEO)

Siatkówka
Taylor Sander wraca do formy! Kapitalne akcje w meczu przeciwko GKS (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Taylor Sander – MVP meczu z GKS Katowice.

Siatkarze PGE Skry Bełchatów przełamali się po serii trzech porażek i wygrali we własnej hali z GKS Katowice 3:1. Nagrodę dla najlepszego zawodnika (MVP) tego meczu zgarnął zasłużenie Taylor Sander. Zobacz najlepsze akcje tego zawodnika z meczu przeciwko GKS.

Taylor Sander w konfrontacji z ekipą z Katowic wywalczył 22 punkty. W ataku skończył 20 z 29 piłek, co dało 69% skuteczności. Do tego dorobku dołożył jeszcze dwa asy serwisowe).

 

Zobacz także: Przełamanie PGE Skry Bełchatów

 

Amerykański przyjmujący znacznie przyczynił się do zwycięstwa swej drużyny. Co ważne, grał nie tylko skutecznie, ale również efektownie. W ofensywie prezentował moc, ale nie unikał również technicznych zagrań; potrafił kończyć ataki uderzeniami nad potrójnym blokiem... Kilka jego akcji może świadczyć o powrocie Sandera do formy po perypetiach związanych z kontuzjami.

 

Było trudno, chciałem dać drużynie jak najwięcej z siebie i pomóc odnieść zwycięstwo. Gregor też wystawiał mi bardzo dobre piłki, bym mógł być skuteczny w ataku. Czułem się dobrze i chciałem walczyć jak tylko mogę. Każdy z chłopaków mi pomógł i tak właśnie musimy postępować: dawać z siebie wszystko i wspierać się nawzajem – powiedział po spotkaniu.

 

Czy podobne popisy zobaczymy w Hali Energia podczas zbliżającego się turnieju grupy A Ligi Mistrzów? Najlepsze akcje Taylora Sandera z meczu przeciwko GKS Katowice w załączonym materiale wideo:

 

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie