Wybierz najlepszą akcję tygodnia w PlusLidze! (SONDA)

Siatkówka
Wybierz najlepszą akcję tygodnia w PlusLidze! (SONDA)
fot. Cyfrasport
Jędrzej Gruszczyński był bohaterem jednej z akcji nominowanych w naszej sondzie.

Ogłaszamy kolejną zabawę, w której wybieramy najlepszą akcję tygodnia w PlusLidze. Tym razem wśród propozycji królują znakomite obrony, najczęściej w wykonaniu zawodników grających na pozycji libero. Która była najlepsza? Zapraszamy do głosowania w naszej sondzie!

1 - Wymiana z meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki z obroną Pawła Zatorskiego

 

Ślepsk Malow Suwałki zawiesił poprzeczkę bardzo wysoko siatkarzom Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Podopieczni Nikoli Grbicia w tym sezonie potrafią jednak wspiąć się na najwyższy poziom, o czym może świadczyć bilans zwycięstw 19-0. W akcji nominowanej w naszej zabawie lepsi okazali się suwałczanie, lecz warto odnotować fenomenalną obronę Pawła Zatorskiego.

 

2 - Wymiana z meczu PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel z obroną Jakuba Popiwczaka

 

Kolejna propozycja i kolejna znakomita obrona. Tym razem popisał się nią Jakub Popiwczak z Jastrzębskiego Węgla w meczu z PGE Skrą Bełchatów. Co prawda całą akcję wygrali podopieczni Michała Mieszko Gogola, lecz właśnie defensywny popis libero z Jastrzębia może robić szczególne wrażenie.

 

3 - Wystawa na czystą siatkę Igora Grobelnego i atak Michała Superlaka z Vervy Warszawa Orlen Paliwa

 

Igor Grobelny to siatkarz, który ma doświadczenie na różnych pozycjach. Nominalnie występuje na przyjęciu, ale miał również epizod gry na ataku. W meczu z GKS Katowice pokazał, że prawdopodobnie poradziłby sobie również w roli rozgrywającego.

 

4 - Ambitna obrona Mateusza Malinowskiego i atak Kamila Semeniuka z meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie

 

Powracamy do obron, bo w kolejnej propozycji w tym elemencie ogromną ambicją wykazał się Mateusz Malinowski. Na nic się to jednak zdało, bo po drugiej stronie siatki bezlitosny był Kamil Semeniuk, który potężnym uderzeniem zameldował się w trzecim metrze boiska zawiercian.

 

5 - Wymiana z meczu Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel z obronami Jędrzeja Gruszczyńskiego

 

Tej akcji nie mogło zabraknąć w naszej zabawie. Jędrzej Gruszczyński w meczu z Jastrzęskim Węglem na parkiecie wyczyniał bowiem cuda. Podbijał niemożliwe do obrony piłki, a ta wymiana znakomicie to obrazuje.

 

Wszystkie propozycje do obejrzenia w poniższym materiale wideo. Zapraszamy do udziału w naszej sondzie na najlepszą akcję tygodnia w PlusLidze!

 

Marta Ćwiertniewicz, Polsat Sport

Wybierz najlepszą akcję tygodnia w PlusLidze!

Głosowanie zakończone. Dziękujemy za wszystkie głosy.

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze