MŚ 2021 w piłce ręcznej: Niemcy - Brazylia. Relacja i wynik na żywo

Piłka ręczna

Niemcy i Brazylia zmierzą się w sobotnim meczu "polskiej" grupy I w MŚ w piłce ręcznej w Egipcie. Dla reprezentacji Niemiec będzie to przetarcie przed ostatnim pojedynkiem z Polakami. Jak zaprezentują się nasi przyszli rywale? Relacja i wynik na żywo meczu Niemcy - Brazylia od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

Czas na pojedynek dwóch reprezentacji, które niespodziewanie notują słabsze wyniki podczas tegorocznych mistrzostw świata w Egipcie. Mowa tu głównie o kadrze Niemiec, która miała spore oczekiwania, a zawiodła już w pierwszej rundzie. Po przegranej z Węgrami szanse naszych zachodnich sąsiadów znacznie spadły, a na dodatek w ostatniej kolejce ponieśli oni dotkliwą porażkę z Hiszpanią. Słaby występ swojej reprezentacji skomentował Fabian Bohm.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wielkie emocje w hicie "polskiej" grupy! Niemcy na deskach


- Zagraliśmy dobrze, ale mieliśmy fragment 10 minut, w którym nie zaprezentowaliśmy pełni swoich możliwości. Popełnialiśmy błędy i dlatego nie mogliśmy wygrać całego spotkania - powiedział Bohm.


ZOBACZ TAKŻE: Jak grają Węgry i Niemcy? Co czeka reprezentację Polski?


Tym razem Niemcy liczą na korzystniejszy rezultat, choćby po to, aby w dobrych humorach przystąpić do ostatniego pojedynku, w którym zmierzą się z reprezentacją Polski. Dla podopiecznych trenera Patryka Rombla może być to mecz decydujący o awansie.


Relacja i wynik na żywo meczu Niemcy - Brazylia od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie