PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W meczu 22. kolejki PlusLigi zmierzą się doskonale dysponowano Asseco Resovia Rzeszów i ostatni w tabeli MKS Będzin. Relacja i wynik na żywo od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

Obaj uczestnicy sobotniego spotkania nie tak dawno spotkali się na boisku. Asseco Resovia i MKS Będzin rozegrali pierwsze spotkanie 2021 roku, w którym triumfowali podopieczni Alberto Giulianiego. Doskonałą formę zaprezentowali także w następnych styczniowych meczach, pokonując kolejno PGE Skrę Bełchatów i wreszcie Trefla Gdańsk w wielokrotnie przekładanym spotkaniu 1. kolejki. Było to dobre przełamanie po przeciętnym zamknięciu ubiegłorocznych zmagań. Rzeszowianie po dwóch porażkach - odpowiednio w Lubinie z Cuprum oraz w Suwałkach ze Ślepskiem pokonali u siebie Cerrad Enea Czarnych Radom 3:0, aby później ulec Jastrzębskiemu Węglowi 0:3.

 

ZOBACZ TAKŻE: PlusLiga: GKS przerwał czarną serię! Trefl pokonany po pięciosetowym boju

 

Dobrą passą nie może pochwalić się z kolei ekipa Jakuba Bednaruka, która wciąż plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli z zaledwie dwiema wygranymi na koncie (z Cuprum Lubin i Stalą Nysa). Nic nie wskazuje też na to, by będzinianie mogli zagrozić doskonale dysponowanej Resovii, tym bardziej, że od ich ostatniego zwycięstwa minęły ponad dwa miesiące.

 

Czy Resovia faktycznie zanotuje kolejną wygraną z rzędu, a może jednak goście w sobotę wespną się na wyżyny możliwości?

 

Relacja i wynik na żywo meczu Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze