PlusLiga: Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W pierwszym meczu sobotnich zmagań w PlusLidze Jastrzębski Węgiel zmierzy się z Indykpolem AZS Olsztyn. Będzie to drugie starcie obu ekip w tym tygodniu, bowiem dokładnie trzy dni temu drużyna ze stolicy Warmii i Mazur spektakularnie pokonała wiceliderów tabeli. Siatkarze Daniela Castellaniego będą chcieli pójść za ciosem i powróżyć wynik, jednak na terenie gospodarza zmotywowanego chęcią rewanżu nie będzie łatwo. Relacja i wynik na żywo meczu Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS na Polsatsport.pl.

Chyba nikt się nie spodziewał, że w środowej konfrontacji Akademików z Pomarańczowymi to olsztynianie dopiszą komplet punktów do swojego ligowego dorobku. Zawodnicy prowadzeni przez Castellaniego pokonali wicelidera PlusLigi 3:1. Po pierwszej partii, wygranej wysoko przez gości (25:15), w kolejnych trzech górą byli gospodarze.

 

– Był to nasz najlepszy mecz w tym sezonie. Zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze w każdym elemencie: na zagrywce, obronie i ataku. Cały zespół zagrał kapitalnie – stwierdził Dima Teryomenko, środkowy Indykpolu.

 

Jastrzębianie swój limit wpadek wyczerpali i w sobotę zrobią wszystko, by się zrehabilitować za porażkę z olsztynianami. Tym bardziej że konsekwencją gorszej dyspozycji jastrzębian było zwolnienie trenera Luke'a Reynoldsa. Już wiemy, że od przyszłego tygodnia w roli pierwszego szkoleniowca wystąpi Andrea Gardini, ale w najbliższym spotkaniu ekipę gospodarzy poprowadzi jeszcze dotychczasowy asystent – Leszek Dejewski.

 

Zobacz także: Andrea Gardini nowym trenerem Jastrzębskiego Węgla!

 

Czy dzięki tym zmianom ekipa z Jastrzębia-Zdroju powróci na ścieżkę zwycięstw? Przekonamy się niebawem.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn od godz. 14.45 na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze