"Polskie Skocznie" o konkursach w Lahti. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Zimowe
"Polskie Skocznie" o konkursach w Lahti. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. PAP
Kamil Stoch w sobotę oddał dwa równe skoki (126 i 126,5 m).

W konkursie drużynowym polscy skoczkowie znowu zajęli drugie miejsce, tym razem w Lahti. Jak spiszą się w indywidualnym? Odpowiedź już niedługo. To właśnie weekendowe wydarzenia z Lahti zdominują najnowsze wydanie magazynu "Polskie Skocznie". Transmisja w Polsacie Sport Extra.

Nadeszła niedziela, a więc oznacza to, że przyszedł czas na magazyn "Polskie Skocznie". Wydarzenia w Finlandii będą głównym tematem kolejnego wydania magazynu "Polskie Skocznie". Gośćmi Pauliny Chylewskiej będą cenieni specjaliści od skoków narciarskich - Krzysztof Miklas i Paweł Wilkowicz.

 

ZOBACZ TAKŻE: Drugie miejsce Polaków w konkursie drużynowym w Zakopanem!

 

W tym sezonie polscy skoczkowie nie schodzą z podium Pucharu Świata. W sobotę polska ekipa w składzie Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Kamil Stoch i Dawid Kubacki zajęła drugie miejsce w rywalizacji drużynowej w Lahti. Zwyciężyli Norwegowie, a trzecie miejsce zajęli Niemcy. Norwegia wyprzedziła Polskę o 5,9 pkt, a Niemcy o 9,8.

 

Jak nasi skoczkowie spiszą się w niedzielnym konkursie indywidualnym w Lahti? Odpowiedź poznany późnym popołudniem. O tym, jak poszło Biało-Czerwonym w indywidualnej rywalizacji w Finlandii opowiedzą nasi eksperci w niedzielnym magazynie "Polskie Skocznie".

 

ZOBACZ TAKŻE: Natalia Maliszewska wicemistrzynią Europy!

 

W drugiej części programu pochylimy się nad fenomenem Andrzeja Stękały. O fantastycznej zimie i losach 25-letniego skoczka z Dzianisza porozmawiamy z Rafałem Kotem, jego klubowym prezesem z AZS Zakopane. Nie zabraknie także wypowiedzi Adama Małysza, który na gorąco skomentuje przebieg weekendu. "Orzeł z Wisły" 20 lat temu na skoczni Salpausselkä sięgał po złoto i srebro MŚ w narciarstwie klasycznym.

 

W programie tradycyjnie pojawi się także przegląd mediów społecznościowych, a o tym co słychać w Internecie opowie Państwu Karolina Kozłowska.

 

Transmisja magazynu "Polskie Skocznie" o godz. 20:10 w Polsacie Sport Extra.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze