Jan Błachowicz w "GamePlay SHOW". Mistrz UFC fanem planszówek

E-sport
Jan Błachowicz w "GamePlay SHOW". Mistrz UFC fanem planszówek
fot. Polsat
"GamePlay SHOW" to nowy program poświęcony fanom wszelkiej maści planszówkom oraz karciankom.

Sympatycy "gier bez prądu" mogą być zachwyceni! "GamePlay SHOW" to program poświęcony grom planszowym i karcianym. Jednym z gości Piotra Augustyniaka i Marcin Szmidta będzie mistrz kategorii półciężkiej UFC Jan Błachowicz. Jak sobie poradzi? Magazyn "GamePlay SHOW" w Polsacie Games.

W ramówce Polsat Games pojawił się program "GamePlay SHOW". Blisko godzinna audycja będzie poświęcona fanom, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez gier planszowych i karcianych. Gospodarzami magazynu są Piotr Augustyniak i Marcin Szmidt.

 

ZOBACZ TAKŻE: Esport w programie Igrzysk Azjatyckich w 2022 roku


- W "GamePlay Show" będziemy prezentować nowoczesne, topowe gry planszowe i karciane w formie, która pozwala pokazać ich największe atuty. W tym wyjątkowym formacie, rozgrywka jak i sama gra jest w centrum, a jednocześnie stanowi swoisty pretekst do spotkania, rozmowy nad stołem i zaprezentowania gościa - powiedzieli gospodarze programu.

 

Gościem najbliższego odcinka będzie mistrz organizacji UFC w wadze półciężkiej Jan Błachowicz. Polska gwiazda MMA, która  27 września pokonała w walce o pas Dominicka Reyesa, tym razem opowie o swojej pasji do gier. Jesteście ciekawi jak sobie poradzi?


Magazyn "GamePlay SHOW" w Polsacie Games. Początek w niedzielę o godz. 22:00.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie