Paulo Sousa nie próżnuje! Spotkał się w Warszawie ze Zbigniewem Bońkiem

Piłka nożna
Paulo Sousa nie próżnuje! Spotkał się w Warszawie ze Zbigniewem Bońkiem
fot. PAP
Paulo Sousa

Paulo Sousa nie traci czasu odkąd został mianowany nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Portugalczyk zdążył już polecieć do Monachium, aby spotkać się i porozmawiać z Robertem Lewandowskim. Następnie wybrał się do Warszawy, gdzie czekał na niego Zbigniew Boniek.

Sousa został mianowany selekcjonerem naszej kadry w poprzednim tygodniu. Portugalczyk chce jak najlepiej wykorzystać obecny czas na spotkania i rozmowy, zanim rozpocznie pracę z naszą kadrą przed eliminacjami do mistrzostw świata 2022 oraz tegorocznym Euro.

 

Sousa najpierw wybrał się do Monachium, aby porozmawiać z kapitanem naszej reprezentacji, Robertem Lewandowskim. W środę 27 stycznia Portugalczyk zjawił się już w Polsce, aby spotkać się z prezesem PZPN, Zbigniewem Bońkiem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Paulo Sousa spotkał się z Robertem Lewandowskim

 

Obaj panowie omówili wiele spraw związanych z reprezentacją. Sousa podziękował za zaufanie i życzy sobie wielu zwycięstw w pracy z Biało-Czerwonymi. Sam zainteresowany opublikował zdjęcie z Bońkiem.

 

- Selekcjoner cały czas przebywa w naszej federacji. Poznał już swój gabinet, warunki pracy oraz oczywiście ludzi, z którymi będzie się spotykał na co dzień i współpracował. Spotkania odbywają się w bardzo dobrej atmosferze. To kontaktowy i serdeczny człowiek - powiedział sekretarz generalny PZPN, Maciej Sawicki.

 

Portugalczyk zostanie w Polsce kilka dni.

 

Transmisja konferencji nowego selekcjonera reprezentacji Polski w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl. Początek w czwartek o godzinie 13:00.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze