Wylicytuj piłkę Realu Madryt z podpisami zawodników z sezonu 2015-2016 i pomóż chorym dzieciom spełnić ich marzenia!

Piłka nożna
Wylicytuj piłkę Realu Madryt z podpisami zawodników z sezonu 2015-2016 i pomóż chorym dzieciom spełnić ich marzenia!
fot. strona licytacji

W 2015 roku spełniła swoje marzenie, teraz sama chce pomóc innym. Podopieczna Fundacji Mam Marzenie Paulina poznała piłkarzy Realu Madryt i chce się odwdzięczyć za tamten czas. Marzycielka wystawiła do licytacji piłkę Królewskich z sezonu 2015-2016 wraz z podpisami piłkarzy.

Wśród fanów piłki nożnej nie brakuje tych, którzy wiele by dali za spotkanie z Realem Madryt. Kilka lat temu, gdy Ronaldo grał jeszcze w składzie Królewskich, spotkanie z drużyną było największym marzeniem Pauliny. Marzeniem, które Fundacji Mam Marzenie, udało się spełnić. Emocje tamtego spotkania były ogromne, a realnym wspomnieniem są zdjęcia oraz niezwykły prezent – piłka z autografiami, którą Paulina wówczas otrzymała.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kto prezydentem Barcelony? Wybory odbędą się 7 marca

 

Dzisiaj Marzycielka chce się odwdzięczyć za tamten czas oraz sprawić radość innym. Swoją piłkę z autografami piłkarzy Realu przeznacza na aukcje charytatywną, której całkowity dochód zostanie przekazany na Fundację Mam Marzenie oraz schronisko dla zwierząt w Gaju.

 

Na piłce podpisani są między innymi: Ruben Yanez, Cheryshev, Arbeloa, Casemiro, Nacho, Danilo, Jese, Ronaldo, Kross, Marcelo, Varene, Ødegaard, Llorente, Isco, Bale, Navas i Ramos.

 

Licytacja kończy się w niedzielę, 7 lutego 2021, o godzinie 20:00:00. Link do licytacji ------> (TUTAJ).

 

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność chce dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu.

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze