Koloseum: Podsumowanie UFC 257 z McGregorem i Poirierem. Co nas czeka na KSW 58? Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Koloseum: Podsumowanie UFC 257 z McGregorem i Poirierem. Co nas czeka na KSW 58? Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Koloseum: Podsumowanie UFC 257 z McGregorem i Poirierem i co nas czeka na KSW 58?

Jak co czwartek, czeka nas premiera kolejnego wydania magazynu sportów walki Koloseum! A w nim zajmiemy się podsumowaniem gali UFC 257, na której zmierzyły się gwiazdy światowego MMA - Conor McGregor i Dustin Poirier. Ponadto szczegółowo dowiem się, co wydarzy się w sobotę na KSW 58. Transmisja Koloseum w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W części MMA magazynu Koloseum porozmawiamy o KSW 58 i UFC 257. Tematem, który jeszcze do niedawna w ogromnym stopniu elektryzował obecnie świat mieszanych sztuk walki był powrót do oktagonu legendy organizacji UFC - Conora McGregora (22-5, 19 KO, 1 SUB). Krnąbrny Irlandczyk po raz kolejny w swojej karierze w ubiegły weekend stanął oko w oko z innym czołowym reprezentantem kategorii lekkiej Dustinem Poirierem (27-6, 13 KO, 7 SUB). McGregor musiał uznać wyższość Poiriera, który znokautował rywala z "Zielonej Wyspy".

 

W programie połączymy się z Łodzią, gdzie porozmawiamy z bohaterami gali KSW 58. Skontaktujemy się także z Marcinem Prachnio, który odniósł pierwsze zwycięstwo w oktagonie UFC. O obu galach porozmawiamy z Tomaszem Marciniakiem i Krzysztofem Gutowskim. Z kolei świetny w swoim fachu, Bartłomiej Stachura (Lowking.pl), przeanalizuje dla Państwa hitową walkę McGregora z Poirierem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Smutek Conora McGregora i łzy jego ukochanej po walce (WIDEO)

 

W części poświęconej pięściarstwu porozmawiamy z Eweliną Pekalską, która już w piątek na gali grupy Babilon Promotion stanie do walki o pas mistrzyni Europy w wadze muszej. Ponadto gośćmi Pauliny Czarnoty-Bojarskiej i Łukasza Jurkowskiego będą Tomasz Babiloński oraz nasz stały ekspert - Przemysław Saleta.

 

W programie zobaczymy także reportaż Artura Łukaszewskiego ze Szklarskiej Poręby, gdzie do kolejnej walki przygotowuje się Michał Cieślak.

 

Transmisja magazynu Koloseum o godzinie 20.15 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Program poprowadzą Paulina Czarnota-Bojarska i Łukasz "Juras" Jurkowski.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze