Konferencja prasowa selekcjonera reprezentacji Polski Paulo Sousy. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Konferencja prasowa selekcjonera reprezentacji Polski Paulo Sousy. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl
Fot. PAP
Paulo Sousa

W czwartek o godz. 13:00 rozpocznie się pierwsza konferencja prasowa nowego selekcjonera reprezentacji Polski - Paulo Sousy. Portugalczyk nie tylko zdradzi jakie są jego najbliższe plany wobec Biało-Czerwonych, ale także odpowie na pierwsze pytania w roli trenera kadry. Transmisja premierowej konferencji Paulo Sousy od godz. 13:00 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

Reprezentacja Polski od ponad tygodnia ma już nowego trenera. Został nim Paulo Sousa - portugalski szkoleniowiec, który w swojej karierze prowadził takie kluby jak m.in. Girondins Bordeaux czy ACF Fiorentina. Na stanowisku selekcjonera Biało-Czerwonych zastąpił Jerzego Brzęczka zwolnionego 18 stycznia 2021 roku.


ZOBACZ TAKŻE: Ile zarabia selekcjoner? Zarobki Paulo Sousy na tle Beenhakkera!


Nowy szkoleniowiec zdążył już spotkać się w Monachium z kapitanem reprezentacji Robertem Lewandowskim, a także odbył długą rozmowę z prezesem PZPN Zbigniewem Bońkiem jednak zaplanowana na czwartek konferencja będzie jego pierwszym takim wystąpieniem w roli selekcjonera kadry.

 

ZOBACZ TAKŻE: Zwolnienie Jerzego Brzęczka. "Rozmawiałem z nim. Słychać było, że to przeżył"


Z powodu pandemii koronawirusa konferencja odbędzie się jednak "wirtualnie", a dziennikarze będą zadawać pytania przy pomocy komunikatora internetowego. Z pewnością nie zabraknie takich tematów jak nadchodzące wielkimi krokami EURO 2021, a także najbliższe mecze eliminacji do mistrzostw świata w Katarze.


Transmisja konferencji selekcjonera reprezentacji Polski Paulo Sousy od godz. 13:00 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie