#7strefa: O Lidze Mistrzyń i Lidze Narodów w "bańce"

Siatkówka
#7strefa: O Lidze Mistrzyń i Lidze Narodów w "bańce"
fot. Polsat Sport

Nadszedł czas na kolejny odcinek programu #7strefa. Za nami turniej Ligi Mistrzów w Bełchatowie, więc przyjdzie czas na jego podsumowanie. Nie zabraknie także tematu nadchodzących turniejów w Łodzi i Policach, jak również omówienia kwestii rozgrywania meczów Ligi Narodów w "bańce".

W pierwszej części magazynu #7strefa Krzysztof Wanio i jego goście Milena Sadurek i Kamil Drąg wezmą pod lupę ostatni turniej Ligi Mistrzów w Bełchatowie, w którym rywalizowały m.in. PGE Skra i Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. W rywalizacji tych drużyn górą był ten drugi zespół, wygrywając 3:2. Później jedni i drudzy zapisali na koncie po dwa zwycięstwa. Podopieczni Nikoli Grbicia zapewnili sobie awans do ćwierćfinału, natomiast siatkarze z Bełchatowa zajęli drugie miejsce i muszą czekać na rozstrzygnięcia w innych grupach.

 

ZOBACZ TAKŻE: Piękna siatkarka została profesorką fizyki. Zobacz jej wykład z mechaniki kwantowej! (WIDEO)

 

Druga część programu zostanie zdominowana przez tematy związane z Ligą Mistrzyń. W przyszłym tygodniu odbędą się m.in. turnieje w Łodzi i Policach, natomiast siatkarki DevelopRes Rzeszów będą grać w Schwerinie. Jak wygląda ich forma i szanse?

 

Ostatnia część #7strefy będzie poświęcona Lidze Narodów, która ma być rozgrywana w "bańce". Jak zareagowało siatkarskie środowisko na ten pomysł? Jakie są plusy i minusy takiego rozwiązania? O tym wszystkim porozmawiamy z naszymi ekspertami.

 

Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 16:00.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze