Fatalna sytuacja Olympique Marsylii! Kibice zaatakowali ośrodek treningowy

Piłka nożna
Fatalna sytuacja Olympique Marsylii! Kibice zaatakowali ośrodek treningowy
fot. PAP

Złe wyniki osiągane przez Olympique Marsylię przełożyły się na niezadowolenie kibiców. Francuskie media poinformowały, że zdenerwowani fani ruszyli w kierunku ośrodka treningowego klubu.

Jeszcze niedawno Olympique Marsylia znajdowała się na szczycie tabeli Ligue 1. Nikt może nie mówił o mistrzostwie Francji, ale kibiców mogła cieszyć perspektywa wywierania presji na Paris Saint-Germain. W pewnym momencie coś się jednak zepsuło. Z ostatnich ośmiu meczów ligowych podopieczni Andre Villasa-Boasa wygrali zaledwie jeden raz! Tym samym spadli już na szóste miejsce w tabeli. Co prawda mają do rozegrania dwa mecze więcej niż liderujący Olympique Lyon, ale nawet jeśli wygrają, to ich strata będzie wynosiła osiem oczek.

Zobacz także: Polski bramkarz obronił rzut karny Zlatana (WIDEO)

 

Nie od dzisiaj wiadomo, że złe wyniki przekładają się na złą atmosferę. Fatalna dyspozycja sprawiła, że fani nie wytrzymali i postanowili pokazać swoim ulubieńcom, co myślą o ich dyspozycji. Otóż pojawili się oni przed wejściem do klubowego ośrodka. Mieli ze sobą m.in. race, co widać na poniższym materiale wideo.

Stacja RMS poinformowała, że kilku osobom udało się wejść do środka.

"Jesteście do d..." - zdołali napisać na trybunach stadionu treningowego. "Przynosicie nam wstyd" to z kolei napis na jednym z transparentów. Prezesa klubu Jacquesa-Henriego Eyrauda nazywali oszustem i domagali się jego odejścia.

Według najnowszych doniesień policja aresztowała 25 osób. Sobotni mecz ze Stade Rennes został odwołany.

Piłkarzem Marsylii od stycznia 2021 roku jest Arkadiusz Milik. 

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie