KSW 58: O której godzinie? Kiedy?

Sporty walki
KSW 58: O której godzinie? Kiedy?
fot. KSW
Szymon Kołecki i Martin Zawada zmierzą się w co-main evencie KSW 58

Czas na KSW 58! Będzie to pierwsza gala największej europejskiej organizacji MMA w 2020 roku. W najciekawszych walkach zmierzą się Szymon Kołecki i Martin Zawada oraz Salahdine Parnasse i Daniel Torres. O której godzinie i kiedy odbędzie się KSW 58?

W 2020 roku, mimo pandemii, Federacja KSW zorganizowała pięć gal - w lipcu, sierpniu, październiku, listopadzie i grudniu. W kolejnym roku nie zamierza zwalniać tempa. Już w styczniu przyszedł czas na pierwsze wydarzenie. Będzie to KSW 58. Co ciekawe, będzie to dopiero trzecia gala organizowana w styczniu. Poprzednie to KSW 3 z 2005 roku i KSW Extra 2 z 2011 roku.

KSW 58: Kto walczy?

W walce wieczoru KSW 58 zmierzą się Salahdine Parnasse i Daniel Torres. Stawką będzie mistrzowski pas w kategorii piórkowej należący do Francuza. Jeden z najbardziej utalentowanych zawodników MMA na Starym Kontynencie wraca do klatki po ponad rocznej przerwie spowodowanej kontuzją. Bęz wątpienia będzie faworytem w starciu z Torresem, który w KSW zdążył już przegrać z Romanem Szymańskim.

 

W co-main evencie zobaczymy Szymona Kołeckiego i Martina Zawadę. Medalista olimpijski w podnoszeniu ciężarów robi furorę w MMA. Gdy trafił do KSW, to pokonał kolejno Mariusza Pudzianowskiego i Damiana Janikowskiego. Mimo tego, do kolejnego pojedynku podchodzi z dużym respektem. - To chyba najbardziej niebezpieczny rywal, z jakim przyjdzie mi się mierzyć. To bardzo twardy zawodnik, nigdy się niepoddający. To jedna z ikon MMA, bazująca na presji, mocnych wymianach i ciosach. Walka z nim będzie największym wyzwaniem w mojej dotychczasowej przygodzie - powiedział przed kamerami Polsatu Sport. Zawada, zwany "King Kongiem", może się pochwalić ogromnym doświadczeniem w MMA. Jego bilans to 29 zwycięstw, 15 porażek i jeden remis. Można więc być pewnym, że Kołeckiego czeka trudna przeprawa.

 

W karcie walk KSW 58 znalazły się także pojedynki Michała Michalskiego i Aleksandara Rakasa, Michała Andryszaka i Guto Inocente, Szamila Musajewa i Urosa Jurisicia, Pawła Polityło i Dawida Martynika, Roberta Ruchały i Daniela Bażanta oraz Bartłomieja Kopery i Francisco Barrio.

KSW 58: Godzina. O której gala? Kiedy?

O której godzinie i kiedy odbędzie się gala KSW 58? To jedne z najczęstszych pytań, jakie zadają sobie miłośnicy MMA. Gala KSW 58 odbędzie się w sobotę 30 stycznia. Początek o godzinie 20:00.

 

Transmisja gali KSW 58 w systemie PPV.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze