KSW 58: Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Sporty walki
KSW 58: Wyniki i skróty walk (WIDEO)
Fot. KSW
Starcie Parnasse-Torres będzie walką wieczoru gali KSW 58.

Daniel Torres (12-4, 6 KO, 1 Sub) został nowym mistrzem KSW w kategorii piórkowej. Brazylijczyk sprawił ogromną sensację i znokautował w pierwszej rundzie dotychczasowego czempiona Salahdine'a Parnasse'a (14-1-1, 2 KO, 4 Sub). Z kolei w co-main evencie Szymon Kołecki (9-1, 8 KO) pokonał na pełnym dystansie Martina Zawadę (29-16-1, 18 KO, 5 Sub). Zobaczcie skróty walk gali KSW 58.

Zapis relacji
Relacja zakończona

Daniel Torres sprawił ogromną niespodziankę nokautując Salahdine'a Parnasse'a. To wydarzenie z pewnością szeroko komentowane w najbliższych dniach. Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo. 

Parnasse nadział się na kontrujący cios Torresa! Francuz padł jak rażony piorunem! KSW ma nowego mistrza w wadze piórkowej!

Co tam się wydarzyło?! Daniel Torres znokautował Salahdine'a Parnasse'a!!!

Torres już w klatce, teraz zmierza do niej Parnasse.

Za nami już co-main event gali KSW 58. Czas na danie główne - Parnasse - Torres. To już za chwilę!

Szymon Kołecki zwycięża jednogłośną decyzją sędziów! Bardzo cenna wygrana!

III Runda

Tym razem Kołecki dużo szybciej przeniósł walkę na ziemię. Całą rundę były sztangista spędził na górze. Co jakiś czas odważniej atakował łokciami i pięściami. Za chwilę poznamy werdykt!

II Runda

Kołecki po dwóch minutach sprowadził Zawadę do parteru i tam kontrolował walkę przez kilkanaście sekund. Zawodnikowi z Duesseldorfu udało się wstać. Później w stójce po obu zawodnikach widać było duże zmęczenie trudami pojedynku. Na koniec rundy Kołeckiemu udało się zdobyć kolejne obalenie. Bardzo wymęczający bój dla obu fighterów!

I Runda

Kiedy walka toczyła się w stójce, skuteczniejszy był Zawada. Kołecki po kilku nieudanych próbach sprowadzenia, w końcu efektywnie przeniósł walkę do parteru. Z góry mocno obijał Zawadę i kontrolował przebieg pojedynku do końca rundy. 

Zawada już w klatce, zaraz wejdzie do niej Kołecki. Za chwilę pierwszy gong!

Zanim doszło do awantury, byliśmy świadkami całkiem dobrego starcia. Oto skrót walki Musaev - Jurisić. 

Michał Michalski jest coraz bliżej walki o pas. Teraz pora na co-main event i wyczekiwane starcie Szymona Kołeckiego z Martinem Zawadą. Ten bój zapowiada się znakomicie!

Początek rundy przebiegał pod zdecydowane dyktando Chorwata. To on celniej dużo celniej trafiał i z pewnością prowadził na kartach punktowych. W końcówce rundy Michalski w końcu skutecznie naruszył rywala. Gdy walka przeniosła się do parteru, Michalski wywalczył krucyfiks i z tej pozycji zasypał rywala łokciami. Sędzia musiał przerwać walkę. Trzecie zwycięstwo Michalskiego z rzędu!

I mamy pierwsze skończenie w pierwszej rundzie! Michał Michalski rozbił Rakasa łokciami w krucyfiksie!

Pora ponownie zająć się czysto sportowymi emocjami. Przed nami walka Michała Michalskiego z Aleksandrem Rakasem!

Tak wyglądała awantura, do której doszło po walce Musaev - Jurisić. Wszystko wskazuje na to, że KSW wyciągnie konsekwencje wobec uczestników zajścia. 

Metodyczna praca Michała Andryszaka kluczem do zwycięstwa w walce z Guto Inocente. 

Tak wyglądało starcie Pawła Polityło z Dawidem Martinikiem!

Na szczęście oba narożniki udało się rozdzielić. Niemniej jednak to wydarzenie będzie szeroko komentowane w najbliższych dniach. 

Ogromna awantura po walce! Doszło do bijatyki pomiędzy narożnikami obu zawodników!

Decyzją sędziów zwyciężył Shamil Musaev! Jednogłośna decyzja! 

III Runda

Minęły dwie minuty drugiej rundy i Musaev haczeniem przeniósł walkę na ziemię, gdzie kontrolował walkę przez kilkadziesiąt sekund. Niespodziewanie Jurisiciowi udało się wstać, po czym to on skutecznie obalił rywala. Koniec bardzo ciekawego pojedynku! Za chwilę poznamy werdykt!

II Runda

Musaev nadal okopywał wykroczną nogę Jurisicia, czym doprowadził do destabilizacji pozycji Słoweńca. Półtorej minuty przed końcem rundy "Cichy Zabójca" przeniósł walkę do parteru i tam sprawował kontrolę nad pojedynkiem. Później walka wróciła do stójki. Drugie starcie Musaev zakończył efektownym obaleniem. 

I Runda

Po kilku wymianach w stójce walka przeniosła się do parteru, gdzie z góry był Musaev. Potem pojedynek wrócił do stójki. Tam Rosjanin pracował niskimi kopnięciami, które bardzo utrudniły Słoweńcowi pracę na nogach. Za nami pierwsze bardzo dobre starcie!

Shamil Musaev i Uros Jurisić już w klatce. Za moment wybrzmi pierwszy gong!

Przed nami elektryzujące starcie dwóch niepokonanych zawodników. Zanim jednak Musaev i Jurisić wejdą do klatki, zapraszamy na skrót walki Ruchała - Bazant.

Ponownie Andryszak szybko przeniósł walkę do parteru, gdzie był bezlitosny dla rywala. Atakował ciosami pięściami i łokciami. W końcu "Longer" dopiął trójkąt rękami. Innocente odklepał. Andryszak zwycięzcą!

Koniec walki! Sędzia przerwał walkę w końcówce drugiej rundy. Zwycięstwo Michała Andryszaka!

I Runda

Niespodziewanie walka wyszła poza pierwszą odsłonę. Starcie przebiegło pod zdecydowane dyktando Andryszaka, który kontrolował walkę z góry w parterze. Innocente nie miał pomysłu, jak wydostać się z tej pozycji. Nie wiadomo, jak obaj wytrzymają tę walkę kondycyjnie. 

Już za moment starcie Guto Innocente z Michałem Andryszakiem. Krótko mówiąc: to zestawienie pachnie nokautem!

Za chwilę ciężkie grzmoty w wadze ciężkiej, a tymczasem zapraszamy na skrót walki otwarcia. 

Paweł Polityło zwycięzcą! Werdykt był formalnością!

III Runda

Polityło kontynuował znakomitą pracę zapaśniczą. Nawet gdy Martinik na moment zdobył korzystną pozycję i próbował poddać Polaka, "Polski Orzeł" obrócił się i skontrolował swojego rywala. To nie była widowiskowa walka, ale występ Pawła Polityły jest godny podziwu!

II Runda

Polityło był lepszy zarówno w stójce, jak i w zapasach. Przy siatce kompletnie zdominował swojego rywala. Nawet gdy Martinikowi udało się zrywać klincz, "Polski Orzeł" zadawał celniejsze ciosy. Na razie walka pod dyktando Pawła Polityły!

I Runda

Przez dłuższy czas Polityło dociskał rywala do siatki. W stójce Martinik nie było w stanie skutecznie zagrozić Polakowi. Najbardziej efektowną akcją rundy było ekwilibrystyczne wyniesienie rywala w wykonaniu Polityły. 

 

Nie zwalniamy tempa. Czas na starcie Polityło - Martinik!

Na początku trzeciej rundy walka toczyła się w stójce i w tej płaszczyźnie Bazant walczył przyzwoicie. Po około dwóch minutach Ruchała wykorzystał szansę i przeniósł walkę do parteru. O dziwo Chorwatowi udało się znaleźć na górze, lecz tę sytuację Polak wykorzystał do zapięcia balachy. Bazant poddał walkę. Kolejny świetny występ Ruchały!

Koniec walki! Robert Ruchała ponownie wygrywa przez poddanie balachą!

II Runda

Deklasacji ciąg dalszy. Ruchale brakuje tylko skończenia walki przed czasem. Przed tym Bazant ciągle skutecznie się broni. Niemniej jednak przewaga Polaka jest gigantyczna. 

I runda

Kapitalna runda w wykonaniu Ruchały. 22-latek z łatwością obalał Chorwata i dominował w parterze. Kilkukrotnie był blisko poddania rywala. Bezwzględna dominacja Ruchały!

Bazant i Ruchała już w klatce! Czas na drugą walkę gali KSW 58!

Trwa ceremonia oficjalnego otwarcia gali. Niebawem do klatki wejdą Daniel Bazant i Robert Ruchała. 

Sędziowie podjęli jednogłośną decyzję! Francisco Barrio zwycięzcą pojedynku otwarcia!

III Runda

Barrio był bardzo konsekwentny w swoich próbach klinczowania. Tym razem udało mu się utrzymywać Koperę przy siatce przez kilkadziesiąt sekund. Łodzianin próbował ratować losy pojedynku w stójce, lecz bezskutecznie. Koniec walki, za chwilę poznamy werdykt. 

II Runda

Niemal przez całe pięć minut walka toczyła się przy siatce. Barrio w klinczu dociskał Koperę do siatki. Argentyńczykowi nie udało się jednak sprowadzić rywala. Niemniej jednak runda pod dyktando zawodnika trenującego w Zagrzebiu. 

I Runda

Przez pierwsze dwie minuty obaj zawodnicy szachowali się w stójce. Później Barrio sklinczował i docisnął rywala do siatki. Gdy walka wróciła do stójki, "Croata" ponowił akcję i kontrolował walkę przy siatce do końca pierwszej rundy.

Pierwszy gong!

A przed nami już pierwsza walka gali KSW 58. Francisco Barrio czeka już w klatce na Bartłomieja Koperę!

Poznaliśmy pierwszych bohaterów gali KSW 59. Do klatki po dłuższej przerwie powróci Mariusz Pudzianowski. Ponadto do kolejnej obrony mistrzowskiego pasa stanie Antun Racić! 

Zaczynamy!

Tak wyglądała oficjalna ceremonia ważenia przed KSW 58. 

W narożniku Martina Zawady stanie Gleison Tibau. Legenda UFC wierzy, że Zawada znokautuje Kołeckiego. 

"King Kong" z pewnością postawi Kołeckiemu mocne warunki. Zawodnik UFD Gym jest dobrej myśli przed dzisiejszą walką. 

Dziś Szymon Kołecki po raz trzeci wejdzie do klatki KSW. Mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów z Pekinu stanie do walki z doświadczonym Martinem Zawadą. Były sztangista podkreśla, że przez ostatni rok zrobił duży postęp. 

Torres nie zamierza jednak oddać pola rywalowi. Brazylijczyk miał co prawda problemy ze zrobieniem wagi, ale jak twierdzi, nie powinno mieć to wpływu na jego dyspozycję w klatce. 

W walce wieczoru Salahdine Parnasse zmierzy się z Danielem Torresem. Stawką pojedynku będzie tytuł mistrza KSW w wadze piórkowej. Broniący tytułu Francuz jest przekonany, że walka będzie bardzo emocjonująca. 

Dobry wieczór! Za niespełna godzinę ruszy gala KSW 58. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo!

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie