KSW 59: Znamy pierwsze szczegóły gali. Powrót "Pudziana"!

Sporty walki
KSW 59: Znamy pierwsze szczegóły gali. Powrót "Pudziana"!
fot. KSW
KSW 59: Znamy pierwsze szczegóły gali. Powrót "Pudziana"!

Znamy pierwsze szczegóły gali KSW 59! Największa polska federacja MMA kolejną galę zorganizuje 20 marca. Do klatki po wielu miesiącach przerwy wraca jedna z największych gwiazd KSW, Mariusz Pudzianowski.

Tradycyjnie przy okazji jednej gali KSW organizatorzy przekazali pierwsze szczegóły odnośnie kolejnego wydarzenia. Podczas KSW 58 potwierdzono termin KSW 59 - druga gala największej polskiej organizacji MMA odbędzie się 20 marca. Jak na razie poznaliśmy nazwiska dwóch zawodników, którzy wystąpią na tej gali - "Pudzian" i Antun Racić, mistrz KSW w wadze koguciej.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wyniki gali KSW 58

Dla Pudzianowskiego będzie to powrót do walk po wielomiesięcznej przerwie. Po raz ostatni "Dominator" wystąpił podczas KSW 51, pokonując Erko Juna na gali w Zagrzebiu. W kolejnym pojedynku najsilniejszy człowiek na świecie miał zmierzyć się z Quentinem Domingosem, jednak najpierw Polak nabawił się kontuzji, a później odwołano galę.


Z kolei Racić jest aktualnym mistrzem KSW w wadze koguciej. W szeregach polskiej organizacji bije się od 2017 roku i jak na razie wygrał wszystkie sześć pojedynków. W ostatniej walce jednogłośną decyzją sędziów pokonał Bruno Augusto dos Santosa podczas KSW 57.

 

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze