PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - VERVA Warszawa Orlen Paliwa. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W pierwszym z sobotnich meczów 23. kolejki PlusLigi ekipa Cerrad Czarnych Radom zagra na własnym parkiecie z VERVĄ Warszawa Orlen Paliwa. Zdecydowanymi faworytami tego starcia są goście. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Radomianie po rozegraniu 21 meczów znajdują się dopiero na 12. miejscu w tabeli z dorobkiem 22 punktów. Co prawda ich przewaga nad ostatnim MKS-em Będzin wynosi aż 15 "oczek", ale to nie zmienia faktu, że ekipa z Mazowsza nie zaliczy tego sezonu do udanych. To właśnie z będzinianami siatkarze Czarnych przerwali pasmo pięciu porażek z rzędu, wygrywając 3:0.

 

Zupełnie inaczej radzi sobie drużyna VERVY, która wygrała sześć ostatnich spotkań. Podopieczni Andrei Anastasiego wygrali niedawno z Asseco Resovią Rzeszów 3:2 i w tabeli są na czwartym miejscu z realną szansą na pozycję wicelidera. Warszawianie posiadają 39 punktów z bilansem 14 zwycięstw i siedmiu porażek - analogicznym do bilansu Czarnych.

 

Co ciekawe, o ile VERVA swój ostatni mecz rozegrała 28 stycznia, a więc zaledwie 48 godzin temu! O tyle Czarni na kolejne ligowe starcie czekają od 17 stycznia. Przekonamy się zatem czy będzie to miało znaczenie w bezpośredniej konfrontacji.

 

W ostatnich derbach Mazowsza radomianie sensacyjnie wygrali w Warszawie 3:0. Jak będzie tym razem?

 

Relacja i wynik na żywo meczu Cerrad Czarni Radom - VERVA Warszawa Orlen Paliwa od godz. 14:45 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie