TAURON Liga: Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Derby Łodzi będą trzynastym meczem pomiędzy ŁKS Commercecon a Grot Budowlanymi od powrotu Łódzkich Wiewiór do siatkarskiej ekstraklasy. Póki co bilans rozkłada się bardzo równo – obie ekipy wygrały po sześć spotkań. Dla kogo zatem trzynastka okaże się szczęśliwa? Relacja i wynik na żywo meczu od godziny 15.00 na Polsatsport.

Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie ekipy podzieliły się wygranymi, zaś w aktualnych rozgrywkach 3:1 zwyciężyły siatkarki Grot Budowlanych. MVP listopadowego spotkania została wybrana Veronica Jones-Perry. 

 

Od ostatniego starcia łódzkich ekip w obu drużynach zaszły spore zmiany. W barwach Budowlanych nie zobaczymy środkowej Kornelii Moskwy, która zdecydowała się na przejście do Radomki Radom. Na boisku zaprezentuje się za to Weronika Centka, która ten sezon zaczynała w zespole z Kalisza. Od listopadowych derbów zmiany nastąpiły też na ławce trenerskiej ŁKS Commercecon - Giuseppe Cuccariniego zastąpił Michal Masek. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Triumf Grot Budowlanych Łódź w hicie TAURON Ligi

 

Spotkanie w Łodzi będzie z pewnością zaciętą rozgrywką. Obie ekipy plasują się bowiem na czele tabeli - podopieczne Błażeja Krzyształowicza zajmują trzecie miejsce z 13 zwycięstwami i 4 przegranymi na koncie, a Łódzkie Wiewióry - piąte (11 wygranych i sześć porażek).

 

Kto tym razem okaże się lepszy?

 

Relacja i wynik na żywo meczu Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź od godziny 15.00 na Polsatsport.

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze