MŚ w piłce ręcznej 2021: Hiszpania - Francja. Relacja i wynik na żywo

Piłka ręczna

Hiszpania i Francja zmierzą się w meczu o brązowy medal mistrzostw świata w piłce ręcznej. Kto wyjdzie górą ze starcia mistrzów Europy i trzeciej drużyny poprzednich mistrzostw globu? Relacja i wynik na żywo meczu Hiszpania - Francja od godz. 14:30 na Polsatsport.pl.

W niedzielę kibiców piłki ręcznej czeka finał wielkich emocji. Wówczas poznamy najlepszą drużynę globu na najbliższe dwa lata. Zanim jednak to nastąpi fani szczypiorniaka poznają trzecią reprezentację kończących się mistrzostw świata w Egipcie, która zostanie wyłoniona spośród dwóch ekip: Hiszpanii i Francji.


ZOBACZ TAKŻE: Maciej Majdziński zerwał więzadło krzyżowe w kolanie. Czeka go długa przerwa


Obie reprezentacje należą do światowej czołówki piłki ręcznej, a najlepiej przemawiają za tym ich ostatnie osiągnięcia. Hiszpanie to aktualni mistrzowie Europy, którzy w styczniu 2020 roku całkowicie zdominowali europejski czempionatu broniąc jednocześnie tytułu.


ZOBACZ TAKŻE: Dania w finale! Hiszpanie nie dali rady wielkiemu Hansenowi


Francja za to będzie bronić brązowego medalu podczas tegorocznych mistrzostw globu i wciąż jest niezwykle silną reprezentacją, choć w półfinale Francuzi sensacyjnie przegrali ze Szwedami. Czy tym razem pokonają dobrze dysponowanych Hiszpanów, którym do finału zabrakło naprawdę niewiele? Trójkolorowi liczą przede wszystkim na wysoką formę swoich najlepszych rzucających Kentina Mahe i Hugo Descata oraz ich naczelnego asystenta Nedima Remiliego.


Relacja i wynik na żywo meczu Hiszpania - Francja od godz. 14:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze