PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Asseco Resovia Rzeszów rozegrają w niedzielę zaległe spotkanie 10. kolejki PlusLigi. Czy rzeszowianie zdołają przerwać imponującą serię meczów bez porażki w wykonaniu swoich najbliższych rywali? Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów od godz. 14:45 na Polsatsport.pl.

Przed nami niezwykle zacięte i ciekawe spotkanie PlusLigi. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmie Asseco Resovię Rzeszów w zaległym meczu 10. kolejki. Obie ekipy mają na koncie niezły start w nowym roku, ale wciąż zdecydowanym faworytem będą kędzierzynianie, którzy w tym sezonie nie znaleźli jeszcze równego rywala. Kogo do boju może rzucić Asseco Resovia Rzeszów?

 

ZOBACZ TAKŻE: Siatkarze Vervy wygrali w Radomiu


Jedną z jaśniejszych postaci w rzeszowskiej ekipie jest jej przyjmujący Klemen Cebulj. Słoweński skrzydłowy nie tylko seryjnie dokłada punkty w ataku, ale także wyrasta na lidera w szerokim rozumieniu tego słowa. Jeśli będzie w swojej szczytowej formie podczas spotkania z kędzierzynianami może być trudny do zatrzymania, a jak sam zapowiada będzie miał podwójną motywację.


ZOBACZ TAKŻE: Jakub Ziobrowski oficjalnie siatkarzem LUK Politechniki Lublin


- Jesteśmy w stanie skutecznie rywalizować z ZAKSĄ. To nie jest tak, że przed meczem można już zapisać punkty po stronie rywali i uznać, że nie da się z nimi wygrać. Jeśli zagramy w Kędzierzynie na dobrym poziomie, to na pewno będziemy mieli swoje szanse. Ważna jest odpowiednia koncentracja z naszej strony, gra z głową i gotowość do walki - powiedział Cebulj w rozmowie z oficjalnym portalem PlusLigi.


Czy Asseco Resovia Rzeszów stawi skuteczny opór niepokonanej ZAKSIE? Przekonamy się już w niedzielne popołudnie.


Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów od godz. 14:45 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze