Stefana Veljkovic i Srecko Lisinac zostali rodzicami!

Siatkówka
Stefana Veljkovic i Srecko Lisinac zostali rodzicami!
fot. Twitter / Itas Trentino

Utytułowana para serbskich środkowych podzieliła się z kibicami radosną nowiną. 1 lutego na świat przyszedł syn Stefany Veljkovic i Srecko Lisinaca. Chłopiec ma na imię Luka.

Informacja o tym, że para reprezentacyjnych serbskich środkowych spodziewa się dziecka pojawiła się w sierpniu. 1 lutego Lisinac opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie swojej partnerki z nowo narodzonym synkiem o imieniu Luka. 

 

"Witaj synu! Dziękuję kochanie" - napisał na Instagramie siatkarz.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Srećko Lisinac (@sreckolisinac_20)

 

Gdy Veljkovic zaszła w ciążę, była związana z klubem Igor Gorgonzola Novara. Kontrakt siatkarki automatycznie wygasł, a jej występ na igrzyskach olimpijskich w Tokio stanął pod znakiem zapytania. Sama zawodniczka otwarcie mówiła wtedy, że nie zamierza rezygnować z wyjazdu do Tokio i wróci do siatkówki najszybciej, jak będzie to możliwe. 

 

- To prawda, że ​​z małym dzieckiem wszystko będzie trudniejsze, ale siatkówka to moja miłość i nie zrezygnuję z igrzysk. Będę trenować, przygotuję się i na pewno nigdy nie odmówię zaproszeniu selekcjonera, jeśli takie otrzymam. Pewne jest to, że genetyka jest po mojej stronie i że szybko wracam do formy, co zawsze się potwierdzało w momencie kontuzji – przekonywała zawodniczka w rozmowie z nova.rs.

 

 

Środkowa reprezentacji Serbii przed transferem do Novary występowała przez cztery lata w barwach Chemika Police. Jej partner Srecko Lisinac z kolei spędził cztery sezony w PGE Skrze Bełchatów. Wcześniej reprezentował także barwy AZS Częstochowa. Aktualnie występuje w lidze włoskiej w Itas Trentino.

 

Veljković jest mistrzynią świata i dwukrotną mistrzynią Europy. Wywalczyła z reprezentacją Serbii również srebro igrzysk olimpijskich. Lisinac również może poszczycić się zwycięstwem w europejskim czempionacie, a ponadto m.in. złotym medalem Ligi Światowej.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie