FEN 32: Cezary Oleksiejczuk poznał rywala w debiucie w nowej organizacji

Sporty walki
FEN 32: Cezary Oleksiejczuk poznał rywala w debiucie w nowej organizacji
fot. Materiały prasowe
Cezary Oleksiejczuk poznał rywala w debiucie w nowej organizacji.

Cezary Oleksiejczuk (5-2, 2 KO, 2 SUB) podejmie Djamila Chana (15-8, 12 KO, 1 SUB) podczas gali FEN 32: LOTOS Fight Night.

Oleksiejczuk ma niespełna 21 lat i od trzech przebywa na zawodowstwie. W rekordzie ma już zwycięstwa z takimi zawodnikami, jak Jacek Bednorz czy Marcin Pionke. W swoim debiucie skrzyżował rękawice z Jakubem Martysem, którego pokonał przez techniczny nokaut. Kilka miesięcy później w podobnym stylu uporał się z Vadimem Yakshukiem. Wojownik z Łęcznej stoczył w swojej karierze zacięty, trzyrundowy bój z zawodnikiem FEN, Jackiem Jędraszczykiem. 20 lutego Oleksiejczuk dopiero zadebiutuje pod szyldem federacji.

 

FEN 31: Lotos Fight Night. Wyniki i skróty walk (WIDEO)

 

Chan jest dużo bardziej doświadczony od Oleksiejczuka i ma na swoim koncie aż 23 stoczone pojedynki. 30-latek w 2016 roku na gali Bellator 183 znokautował w premierowej odsłonie Richarda Patischnocka, później mieszał starty w amerykańskiej organizacji i w Brave. Także w 1. rundzie Holender znokautował Alejandro Martineza, dzięki czemu dopisał swoje 12. zwycięstwo do zawodowego rekordu. Pojedynek, który stoczy 20 lutego, będzie jego debiutem na polskiej ziemi i pierwszym występem na gali FEN.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze