Liga Mistrzyń: VC Maritza Płowdiw - ŁKS Commercecon Łódź. Relacja i wynik na żywo

VC Maritza Płowdiw i ŁKS Commercecon Łódź zmierzą się w kolejnym spotkaniu drugiego dnia turnieju Ligi Mistrzyń w Łodzi. Ten mecz może być kluczowy dla dalszych losów łódzkiej ekipy w całych rozgrywkach. Relacja i wynik na żywo spotkania VC Maritza Płowdiw - ŁKS Commercecon Łódź od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

Trwający w Łodzi turniej Ligi Mistrzyń rozkręcił się na dobre! Po pierwszym turnieju w Bułgarii oraz jednym rozegranym spotkaniu w Polsce do swojego starcia przystąpią VC Maritza Płowdiw i ŁKS Commercecon Łódź.

Bułgarska ekipa ma już nikłe szanse awansu do dalszej fazy rozgrywek, ale z perspektywy łodzianek to może być najważniejszy mecz, w którym ewentualna porażka, a nawet utracony punkt może na dobre pogrzebać ich nadzieje na awans do kolejnej rundy.

Siatkarki z Płowdiw są jedną wielką niewiadomą. W tym sezonie Bułgarki zdążyły rozegrać zaledwie trzy mecze, więc jeśli chcą myśleć o zwycięstwie, to muszą przełożyć na środowy mecz wybitną formę z treningów. Czy taką aktualnie prezentują? To wiedzą chyba tylko same zawodniczki i sztab szkoleniowy składający się m.in. z Iwana Petkowa i Lazara Lazarowa, choć w swoim pierwszym meczu z ASPTT Mulhouse były dalekie od perfekcyjnej gry urywając zaledwie jednego seta.

Łodzianki za to zagrały ambitnie, ale nie zdołały zagrozić faworyzowanym siatkarkom VakifBanku Stambuł. Mecz zakończył się w szybkich trzech setach i choć zazwyczaj trudno wywodzić pozytywne wnioski z porażek, to tym razem pierwszy mecz ŁKS-u w Łodzi powinien być dobrym prognostykiem przed starciem z Maritzą Płowdiw.

Relacja i wynik na żywo meczu VC Maritza Płowdiw - ŁKS Commercecon Łódź od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.