Pierwszy gol Arkadiusza Milika w barwach Olympique Marsylia (WIDEO)

Arkadiusz Milik strzelił pierwszego gola w barwach nowego klubu - Olympique Marsylia.

Arkadiusz Milik strzelił pierwszego gola w barwach nowego klubu - Olympique Marsylia. Polak wpisał się na listę strzelców w wyjazdowym spotkaniu Ligue 1 przeciwko Lens.

Milik w środowym spotkaniu po raz pierwszy wyszedł w podstawowym składzie ekipy z Marsylii i odwdzięczył się trenerowi za zaufanie golem pod koniec pierwszej połowy. Były napastnik Napoli wykorzystał dogranie Alvaro i z najbliższej odległości pokonał golkipera drużyny gospodarzy.

Wcześniej gola na 1:0 dla gości strzelił Florian Thauvin, dzięki czemu OM do przerwy mogło cieszyć się dwubramkowym prowadzeniem.

Przypomnijmy - w klubie Milika w ostatnich dniach panuje spore zamieszanie. Najpierw kibice zaatakowali ośrodek treningowy klubu, a następnie do dymisji podał się trener Andre Villas-Boas złożył rezygnację. Jak na razie nie wiadomo, kto zostanie nowym szkoleniowcem ekipy z Marsylii. W mediach przewijają się nazwiska między innymi Maurizio Sarriego czy Rafy Beniteza, dwóch byłych trenerów Napoli.