Koloseum: Podsumowanie KSW 58 i bracia Kołeccy gośćmi. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Koloseum: Podsumowanie KSW 58 i bracia Kołeccy gośćmi. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Transmisja magazynu Koloseum o godzinie 20.15 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Jak w każdy czwartek, zapraszamy na premierę kolejnego wydania magazynu sportów walki Koloseum! A w nim zajmiemy się podsumowaniem gali KSW 58, gdzie zostanie przeanalizowana walka wieczoru. Ponadto w części poświęconej pięściarstwu wrócimy do piątkowej gali Babilon Promotion, podczas której Ewelina Pękalska zdobyła pas mistrzyni Europy w wadze muszej. Porozmawiamy także o zbliżających się galach bokserskich. Transmisja Koloseum w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

Gośćmi Pauliny Czarnoty-Bojarskiej i Łukasza Jurkowskiego w magazynie Koloseum będą bracia Szymon i Sylwester Kołeccy oraz nasi pięściarscy eksperci Andrzej Kostyra i Igor Jakubowski.

 

Szymon Kołecki (9-1, 8 KO) pokonał Martina Zawadę (29-16-1, 18 KO, 5 Sub) podczas ostatniej gali KSW 58. Mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów wypunktował znacznie bardziej doświadczonego rywala. Z kolei jego brat - Sylwester podpisał kontrakt z organizacją Babilon MMA.

 

33-letni Sylwester Kołecki (1-0, 1 KO) związał się z organizacją kierowaną przez Tomasza Babilońskiego na kilka lat. Od występów w Babilon MMA swoją karierę zaczynał w 2017 roku także Szymon, który dziś jest jedną z gwiazd KSW.

 

ZOBACZ TAKŻE: FEN 31: Przyznano bonusy. Debiutant z nagrodą za najlepszy nokaut

 

W części MMA magazynu Koloseum porozmawiamy właśnie o niedawnej gali KSW 58. A w niej zaprezentujemy najciekawsze momenty i przeanalizujemy walkę wieczoru. Zajrzymy także za kulisy pierwszej tegorocznej gali KSW, gdzie wiele się wydarzyło.

 

W części poświęconej pięściarstwu porozmawiamy z naszymi ekspertami o piątkowej gali Babilon Promotion, podczas której Ewelina Pękalska zdobyła pas mistrzyni Europy w wadze muszej. Prowadzący oraz eksperci pochylą się również nad nadchodzącymi galami bokserskimi.

 

Transmisja magazynu Koloseum o godzinie 20.15 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl. Program poprowadzą Paulina Czarnota-Bojarska i Łukasz "Juras" Jurkowski.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie