Magazyn #7Strefa: Losowanie par 1/4 finału Pucharu Polski. Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport

Siatkówka
Magazyn #7Strefa: Losowanie par 1/4 finału Pucharu Polski. Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport
fot. Polsat Sport

Czas na siatkarski magazyn #7Strefa, w którym dojdzie do losowania par 1/4 finału Pucharu Polski mężczyzn. Program poprowadzi Marcin Lepa, a w studiu zasiądą Joanna Kaczor-Bednarska oraz Kamil Składowski. Transmisja magazynu o 16:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W piątek odbędzie się losowanie 1/4 finału Tauron Pucharu Polski Mężczyzn 2021, w którym zagra sześć najlepszych drużyn PlusLigi po pierwszej fazie rundy zasadniczej oraz dwie drużyny Tauron 1. Ligi Mężczyzn. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Jastrzębski Węgiel, PGE Skra Bełchatów, Aluron CMS Warta Zawiercie, Trefl Gdańsk oraz Asseco Resovia Rzeszów po zakończeniu pierwszej fazy rundy zasadniczej uzyskały awans do ćwierćfinału. Grono ćwierćfinalistów uzupełniły dwie pierwszoligowe drużyny BBTS Bielsko-Biała oraz BKS Visła Bydgoszcz.

 

Drużyny rozstawione:


Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Jastrzębski Węgiel
PGE Skra Bełchatów
Aluron CMC Warta Zawiercie

 

Drużyny nierozstawione:


Trefl Gdańsk
Asseco Resovia Rzeszów
BBTS Bielsko-Biała
BKS Visła Bydgoszcz

 

Ceremonia losowania będzie miała miejsce w magazynie #7Strefa, który rozpocznie się o godzinie 16.00. Losowanie przeprowadzą Joanna Kaczor-Bednarska oraz Marta Ćwiertniewicz.

 

Poza tym w piątkowym magazynie porozmawiamy o zmaganiach polskich klubów w europejskich pucharach. Za nami między innymi występy kobiecych drużyn w Lidze Mistrzów. Jak oceniają je siatkarka reprezentacji Polski Malwina Smarzek-Godek oraz trener VakifBank Stambuł Giovanni Guidetti? Co powiedzą o występach swoich ekip?

 

Gośćmi Marcina Lepy w programie będą Kaczor - Bednarska oraz Kamil Skłodowski. Połączymy się również z Adamem Gorolem. Prezes Jastrzębskiego Węgla odniesie się do informacji, że dwóch siatkarzy Jastrzębskiego Węgla jest zakażonych koronawirusem. W tej sytuacji polski klub został wycofany z turnieju rewanżowego grupy C Ligi Mistrzów. Jakie będą dalsze losy jastrzębian?

 

Transmisja magazynu #7strefa od 16:00 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze